Серед школярів Дніпропетровщини провели онлайн-конкурс ескпериментів із фізики

18 червня, 21:14
Актуально
Серед школярів Дніпропетровщини провели онлайн-конкурс ескпериментів із фізики - фото 1

Як наповнити водою перевернуту пляшку чи проколоти кульку, аби та не луснула? Весною на Дніпропетровщині пройшов онлайн-конкурс експериментів із фізики. Організувала змагання компанія Інтерпайп разом із проєктом “STEM на Дніпрі”.

Учасники мали зняти свій дослід на відео. Маша та Ліза – одні з переможців. Школярки зробили макет повІтряної кулі – змусили злетіти пакет для сміття.

«Розрахунки ми робили 3 дні, дуже довго все це шукали в інтернеті», – розповіла учасниця конкурсу Марія Подоліч.

Дівчата посіли перше місце та отримали сертифікати на техніку. А от маленькі фізики з початкових класів проводили досліди разом із вчителем. Діти з Придніпровської школи №129 виграли обладнання для лабораторії.

«Діти із задоволенням ці досліди проводять, їм подобається. Принцип їм розповіли і вони підхопили, все вийшло «на одному подиху». І зйомки пройшли за один день, без всякої підготовки. Діти це найкращі експериментатори» – ділиться вчителька Ольга Мануріна.

Участь у конкурсі взяли понад 270 дітей з усієї області. Призерами стали 18 команд. Голосування проводили онлайн, також роботи оцінювало журі – викладачі фізики.

«Розвиток дослідницьких навичок – це дуже важлива частина стем-освіти. Сьогодні дещо зменшився інтерес до дисциплін, які вчать у школах: хіміка, фізика, біологія. Наша мета – породити нову генерацію студентів і у подальшому співробітниками високотехнологічний виробництв», – розповідає керівниця проєкту «STEM на Дніпрі» Оксана Бутурліна.

У компанії Інтерпайп вважають, що саме такі талановиті школярі будуватимуть майбутнє України.

«Компанія «Інтерпайп» продовжує вкладати кошти в талановитих дітей. У поточному році ми відкрили 2 класи з мехатроніки, відкрили сучасний кабінет для уроків праці. Ми вважаємо, що подібні конкурси дозволять викликати у дітей, у юнаків інтерес як до фізики так, і до технічних наук. Що дозволить розвиватися як їм, так і країні, місту» – сказав голова правління «Інтерпайп НТЗ» Сергій Костенко.

Діти вже отримали свої нагороди і з нетерпінням чекають наступного конкурсу експериментів.

Реклама

Реклама