Серед 14 офіційно зафіксованих випадків COVID-19 є народний депутат України

18 березня, 14:51
Захворівший нардеп - Сергій Шахов - фото 1
Захворівший нардеп - Сергій Шахов

Про це повідомило Міністерство охорони здоров’я.

Наразі проводяться всі необхідні дослідження та епідеміологічне розслідування. Парламентарю надається амбулаторне лікування в умовах самоізоляції. Оскільки відповідно до рекомендацій Всесвітньої організації охорони здоров’я, хворих з коронавірусною інфекцією при легкому перебігу хвороби можна лікувати амбулаторно.

Серед 14 офіційно зафіксованих випадків COVID-19 є народний депутат України - фото 105928

У разі необхідності пацієнта буде госпіталізовано.
Медичні працівники проведуть усю необхідну роботу з людьми, які контактували з ним. Нардеп на засіданні Погоджувальної ради депутатських фракцій 16 березня та на позачерговому засіданні Верховної Ради України 17 березня 2020 року був відсутній (але його картку хтось вставляв у систему “Рада”).

Нагадаємо, раніше ми повідомляли про те, що у Дніпрі поширюють фейки про кримінальну відповідальність за прогулянку з дитиною на вулиці. У Національній поліції України спростували цю інформацію і закликали городян більш критично ставитися до новин.

Також криворізький міський відділ охорони здоров'я повідомив, що наразі має 96 апаратів штучної вентиляції легенів. Ці прилади в робочому стані. Ще 30 апаратів на балансі медустанов потребують ремонту. На їх оновлення необхідно півтора мільйони гривень.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: