Сербія ввела санкції проти Білорусі через війну в Україні

Фото: N1 - фото 1
Фото: N1

Сербія виконала санкції, запроваджені Євросоюзом щодо Білорусі у квітні через «ситуацію в Білорусі та причетність Білорусі до російського вторгнення в Україну».

Це Рішення Ради ЄС 2022/579, яке було прийняте 8 квітня, а за два тижні, 22 квітня, на сайті Ради було оголошено, що Сербія, Албанія, Чорногорія, Північна Македонія та Боснія та Герцеговина виконали це рішення Герцеговина.

Це вдруге, коли Сербія дотримується санкцій ЄС, пов'язаних з війною в Україні, після березневого рішення про поширення обмежувальних заходів на колишнього президента України Віктора Януковича та провідних представників українського керівництва з 2010 до 2014 року.

Рішення Ради ЄС від 8 квітня запроваджує секторальні санкції щодо білоруської фінансово-транспортної системи як реакцію на причетність Білорусі до російської агресії проти України, йдеться у поясненні.

Раніше ми писали про те, що рф повинна понести матеріальну відповідальність за скоєні нею злочини.

Реклама

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама