Семеро дітей живуть у дитячому будинку сімейного типу Світлани Соболєвої

14 січня, 21:01
Семеро дітей живуть у дитячому будинку сімейного типу Світлани Соболєвої - фото 1

Коли вдома — сім дитячих усмішок, тоді кожен день — свято. Саме стільки хлопців і дівчат у дитячому будинку сімейного типу Соболєвих у Дніпрі. Зимовими вечорам їх зігріває тепло та любов мами-виховательки Світлани. Як змінюється малеча, коли знаходить справжню родину?

Тут завжди кожен робить свою справу. Але відпочивають обов'язково разом. Саме такі миті об’єднують усіх у дитячому будинку сімейного типу Соболєвих.

Понад десять років у цій родині багато дітей із різними долями. Рита потрапила сюди два роки тому, коли втратила рідних.

Згодом не стало й бабусі. Декілька місяців дівчинка провела в дитячому будинку. Перед першою зустріччю з новою родиною хвилювалася.

Зараз Рита, як і всі у сім'ї, розвиває свої таланти — займається акробатикою. Для мами-виховательки Світлани Соболєвої дивитися на спокійних та усміхнених дітей — велике щастя. Адже долі в таких, як вони, нелегкі.

«Бачили, як діти ночували просто в парках. У коробках. Вилазили з коробок. Настільки було шкода цих дітей», — розповідає мати-вихователька Світлана Соболєва.

Саме після такої страшної картини Світлана вирішила взяти під опіку двох дівчаток. Потім створила дитячий будинок сімейного типу, про що жодного разу не пошкодувала.

«Ніколи. Попри всі труднощі, діти приходять із різними характерами — ніколи не пошкодували», — продовжує Світлана.

У родині хлопці й дівчата розкриваються та стають геть іншими.

«У сім'ї діти міняються. Вони відігріваються, коли відчувають любов, яка до них проявляється», — ділиться мати-вихователька.

І всі ці роки з родиною Соболєвих пліч-о-пліч — Фонд Ріната Ахметова. Спочатку допомога у зведенні будинку, а згодом тренінги для батьків та постійна увага на свята.

«Якщо б не цей Фонд, нам би було набагато складніше. Напевно, в нашу сім'ю не прийшло б стільки діток», — розповідає Світлана Соболєва.

"Рінат Ахметов — Дітям" — це добра традиція, яка розпочалася завдяки небайдужості найвідомішого благодійника України. Акція вже 20 років дарує малим віру в диво.

«Нехай цей Фонд ще допомагає багатьом і багатьом діткам. Дає їм надію. Щоб у нашій країні, в нашому суспільстві взагалі зникло таке поняття, як сирітство», — бажає мати-вихователька Світлана Соболєва.

Цієї зими учасниками акції стали понад сто тисяч хлопчиків і дівчаток.

Поділитися: