СБУ звернулась до громадян із закликом повідомляти про порушення під час виборів

23 жовтня, 18:22
СБУ звернулась до громадян із закликом повідомляти про порушення під час виборів - фото 1

Напередодні місцевих виборів 25 жовтня Служба безпеки України звернулась до громадян із закликом повідомляти про факти незаконного втручання у виборчі процеси.

Як повідомляє прес-служба ГУ СБУ в Дніпропетровській області, спецслужба просить, у разі наявності відповідних даних, інформувати правоохоронців про підготовку до скоєння терактів і посягань на життя державних/громадських діячів.

Також Службі безпеки України будуть цікаві факти підготовки та посягань на суб’єктів виборчого процесу, виборчі штаби та територіальні виборчі комісії; злочини проти виборчих прав і свобод, тощо. Проінформувати СБУ можна за телефонами гарячої лінії 0800501482 або 0567448519. Надана інформація ретельно перевіриться.

Нагадаємо, раніше у Томаківському районі СБУ виявила звалище небезпечних відходів. За фактом забруднення земель розслідується кримінальне провадження.

Також на Дніпропетровщині СБУ викрила групу проросійських Інтернет-"тролів". Регіональний осередок всеукраїнської мережі "тролів" розповсюджував через соцмережі матеріали, які могли вплинути на виборчий процес та закликали до порушення територіальної цілісності України.

А ще у Дніпрі СБУ блокувала продаж персональної бази даних громадян. Співробітники Служби безпеки України з’ясували, що на одному зі спеціалізованих хакерських форумів невідомий пропонував придбати базу даних, яка за багатьма ознаками співпадала з інформацією, що зберігається в автоматизованій інформаційно-телекомунікаційній системі "Державний реєстр виборців".

Поділитися: