СБУ знову викрила організаторів фінансової піраміди "B2B Jewelry" на шахрайстві

Фото: Пресслужба СБУ  - фото 1
Фото: Пресслужба СБУ

СБУ продовжує викривати масштабне шахрайство, яким займаються організатори фінансової піраміди "B2B Jewelry". Так співробітники СБУ провели нову серію обшуків, а також припинили роботу частини магазинів мережі, зокрема у Дніпропетровській області.

Представників "B2B Jewelry" підозрюють у шахрайстві з фінансовими ресурсами та легалізації коштів, отриманих злочинним шляхом в особливо великих розмірах. Уже чотирьом кураторам фінансової піраміди повідомили про підозру.

Минулого тижня СБУ провела 26 обшуків за місцем проживання керівництва фінансової піраміди та в магазинах "B2B Jewelry". Вони відбулися на території Києва, а також Київської, Вінницької, Дніпропетровської, Житомирської, Івано-Франківської, Одеської, Харківської та Черкаської областей.

Реклама

У ході проведення обшуків вилучено: документи, що мають доказове значення; ювелірні вироби; печатки юридичних осіб, які використовували під час скоєння злочинів та інше.

Також СБУ припинила роботу магазинів "B2B Jewelry", а їх приміщення опечатані, як це передбачає КПК України.

СБУ припинила роботу магазинів «B2B Jewelry» - фото 182050

СБУ припинила роботу магазинів "B2B Jewelry"
Фото: Пресслужба СБУ

Для одного з підозрюваних СБУ клопотала про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою. Однак Печерський районний суд Києва обрав йому особисте зобов'язання (захід не передбачає будь-яких обмежень на переміщення або виїзду за кордон).

Усім 4 фігурантам фінансової піраміди оголосили про підозру за трьома статтями Кримінального кодексу України, яка передбачає вчинення злочину організованою групою, шахрайство з фінансовими ресурсами та легалізацію (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом.

Реклама