СБУ заявила про відвернення замовного вбивства одного зі своїх співробітників

25 січня, 18:04
СБУ заявила про відвернення замовного вбивства одного зі своїх співробітників - фото 1

За інформацією ЗМІ, нібито вбити мали керівника Головного управління внутрішньої безпеки Служби безпеки України генерала Андрія Наумова.

Як повідомляє офіційний сайт української спецслужби, за підозрою в організації вбивства затримали чинного працівника СБУ. Операція із його затримання була проведена 22 січня. Знову ж за інформацією журналістів, затримали полковника Центру спеціальних операцій “Альфа” та співробітника Штабу антитерористичного центру при Службі безпеки України Андрія Расюка. Затримання провели при нібито передачі частини коштів виконавцю злочину. За інформацією досудового розслідування, ймовірний убивця мав отримати за свої послуги 50 тисяч доларів. Нібито Расюк отримав гроші на вбивство Наумова від кількох осіб, які змовилися вбити голову ГУ ВБ СБУ. Поки що відома особа тільки одного ймовірного замовника злочину — за даними засобів масової інформації, це колишній заступник голови Служби безпеки України Дмитро Нескоромний.

«Якщо є злочин — ми маємо на нього реагувати. І в цьому випадку СБУ спрацювала на випередження. Тож є результат», — заявив на брифінгу начальник слідчого управління ГСУ Служби безпеки України Анатолій Буліч.

 


Присутній на брифінгу представник Офісу Генерального прокурора Андрій Лисокобилка повідомив, що затриманому “організатору” злочину повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28 та ст. 348 Кримінального кодексу України. Також одним із районних судів столиці йому обраной запобіжний захід — тримання під вартою. Ймовірному “організатору” вбивства Андрія Наумова загрожує позбавлення волі на строк від 9 до 15 років або довічне ув’язнення. Триває досудове розслідування.

Нагадаємо, раніше на Дніпропетровщині СБУ викрила громадянина, який закликав до захоплення влади. Керівник двох громадських об’єднань розміщував на сторінках однієї із соцмереж матеріали із закликами до повалення конституційного ладу та створення так званих "спеціальних територіальних громад народовладдя".

Також в області СБУ блокувала діяльність частини мережі проросійських агітаторів. Мережа проросійських інтернет-агітаторів діяла у Дніпропетровській, Херсонській, Полтавській та Закарпатській областях.

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Джерело: Служба безпеки України
Поділитися: