СБУ опублікувала нові матеріали у справі про "вбивство" свого співробітника

28 січня, 11:08
СБУ опублікувала нові матеріали у справі про "вбивство" свого співробітника - фото 1

Українська спецслужба підтвердила неофіційну інформацію про те, що нібито вбити мали начальника ГУ ВБ Служби безпеки України Андрія Наумова.

Як повідомляє сайт СБУ, нібито ліквідувати Наумова вирішили колишній перший заступник голови Служби безпеки України Дмитро Нескоромний та співробітник Антитерористичного центру при СБУ Юрій Расюк.
За версією слідства, основним мотивом злочину стало те, що Андрій Наумов перешкоджав поверненню Нескоромного на високу посаду в керівництві Служби безпеки України та призначенню у СБУ людей із його оточення.

СБУ опублікувала нові матеріали у справі про 'вбивство' свого співробітника - фото 153651

У Дмитра Нескоромного та Юрія Расюка нібито був детальний план убивства Андрія Наумова. Задля його виконання Расюк протягом жовтня 2020-го-січня 2021 року підшукав виконавців злочину, забезпечив їх фінансування та організував стеження за Наумовим. Але довести задумане до кінця їм не вдалося. Расюка нещодавно затримали, повідомили йому про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28, ст. 348 та помістили під варту. Нескоромному також повідомлено про підозру за ч. 1 ст. 14, ч. 2 ст. 28 та ст. 348 Кримінального кодексу України. Наразі він перебуває у розшуку.


Нагадаємо, раніше в області СБУ блокувала діяльність частини мережі проросійських агітаторів. Мережа проросійських інтернет-агітаторів діяла у Дніпропетровській, Херсонській, Полтавській та Закарпатській областях.

Джерело: Служба безпеки України
Поділитися: