СБУ блокувала діяльність фінансової піраміди

27 серпня, 20:05
СБУ блокувала діяльність фінансової піраміди - фото 1

За непрямими ознаками можна стверджувати, що мова йде про “B2B Jewelry”.

Оперативники спецслужби з’ясували, що вкладниками «піраміди» стали понад 600 тисяч громадян.
Орієнтовний обсяг коштів, привласнених та легалізованих зловмисниками через придбання елітного рухомого та нерухомого майна (одного з островів Дніпровського каскаду з розташованими на ньому об’єктами нерухомості, 18 елітних позашляховиків, вартістю понад 100 тисяч доларів кожний, коштовностей, etc.), інвестування в підконтрольний бізнес становить більше ніж 250 мільйонів доларів.

СБУ блокувала діяльність фінансової піраміди - фото 129629

Також співробітники Служби безпеки України встановили, що до організації фінансової оборудки причетні понад 20 осіб, а задіяно у ній було більше ніж 100 підконтрольних юридичних осіб. Сьогодні у них пройшло 48 обшуків. Судом накладено арешти на майнові активи зловмисників, а ще їм повідомлено про підозру за ч. 3 ст. 28, ч. 2 ст. 222 та ч. 3 ст. 209 (шахрайство з фінансовими ресурсами; легалізація доходів, одержаних злочинним шляхом) КК України. Операцію провели співробітники Головного управління по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Служби безпеки України та Головного слідчого управління Національної поліції, за процесуального керівництва Офісу Генерального прокурора.

СБУ блокувала діяльність фінансової піраміди - фото 129630

Нагадаємо, раніше СБУ викрила залізничників на розкраданні майже 60 мільйонів гривень. Мова йде про посадовців структурних підрозділів АТ «Укрзалізниця» та колишніх керівників ПрАТ «Дніпропетровський тепловозоремонтний завод».

Олександр Воловоденко
Олександр Воловоденко журналіст, редактор
Джерело: Служба безпеки України
Поділитися: