Рятувальники розпочали інспекцію дитячих таборів на Дніпропетровщині

Рятувальники розпочали інспекцію дитячих таборів на Дніпропетровщині - фото 1

Перевіряють вогнегасники, гідранти та плани евакуації. Рятувальники розпочали інспекцію дитячих оздоровчих таборів. Працюють по всій області.

Цього разу оцінили готовність центру соціальної реабілітації — “Перлина Придніпров'я”. Табір розташований у Новомосковському районі.

У таборі «Перлина Придніпров’я» нині дві сотні дітей. До 30-ти у кожному загоні.

Мешкають відпочивальники у триповерхових будиночках. Ось цей корпус «сонечко» розрахований на 96 дітей. На вході є обов’язковий план евакуації. Та чи безпечно тут — інспектують ДСНСники. До табору вони приїхали з позаплановою перевіркою.

Рятувальників цікавлять пожежні гідранти, наявність щитів з інвентарем та вогнегасниками, а ще готовність пляжу до купального сезону.

Тож усе за чергою. Перша зупинка — пожежні гідранти. Таких на території за проєктом — три. Далі — пожежні щити. Вони мають бути укомплектовані біля кожного корпусу. На пожежному щиті має бути вогнегасник, ящик з піском, відро, лопата, сокира і гаки.

Зайшли рятувальники і до їдальні та спальних корпусів. На першому поверсі має бути автоматична пожежна сигналізація.

А ось пляж до купального сезону поки не готовий. Зміна у таборі хоч і розпочалася, та купатися тут не можна, адже дно ще не обстежили водолази. Є лише необхідний інвентар.

ДСНСники все перевірили менш ніж за годину. Окрім пляжу, мають й інші зауваження.

«Потрібно відкоригувати плани евакуації. Щоб відповідав державних стандартів. Він повинен бути на люмінесцентному папері, щоб в темну добу дня він відсвічувався», — пояснив заступник начальника новомосковського відділу ДСНС Віталій Дудка.

«Перлина Придніпров’я» — перший табір, який пройшов перевірку рятувальників. На черзі й інші дитячі заклади. Загалом в області їх 16. Усі проінспектують протягом липня.

Реклама

Реклама