Руслан Валіуллін провалив допінг-тест: чи можуть Казахстану зарахувати техпоразку?

Руслан Валіуллін провалив допінг-тест: чи можуть Казахстану зарахувати техпоразку? - фото 1

Півзахисник збірної Казахстану Руслан Валіуллін, який забив два голи у ворота України в матчі на відбір Чемпіонату світу-2022, провалив допінг-тест.

Те, що Руслан Валіуллін провалив допінг-тест, підтвердив казахстанський "Тобол", за який виступає футболіст. З огляду на ситуацію виникає запитання: чи можуть збірній Казахстану зарахувати техпоразку в матчі з Україною?

Згідно з регламентом, для застосування такого роду санкцій до збірної Казахстану потрібно, щоб допінг-тест провалився у більш ніж двох гравців. Також команда може отримати дискваліфікацію лише у тому турнірі, в межах якого і були отримані позитивні тести.

У нашому випадку в порушенні правил був помічений лише один футболіст у матчі Ліги Європи проти словацької "Жиліни". Зазначимо, що допінг-проба одноклубника Руслана Сергія Малого, яку взяли також після того ж матчу, була негативною.

Наразі півзахисник чекає на санкції від футбольних чиновників. Клуб футболіста вже розпочав внутрішню перевірку й намагається з'ясувати, як допінг потрапив у організм гравця.

## BANNER ##

Раніше ми писали, що Україна не змогла втримати перемогу під час товариського матчу з Чехією.

Реклама