"Рука підійшла б як нічний перекус": у Дніпрі бродячий пес кинувся на перехожого

Фото: Facebook/Dmitry Vishnivet - фото 1
Фото: Facebook/Dmitry Vishnivet

На житловому масиві "Тополя-3" поблизу ринку з боку будівельного гіпермаркету на перехожого накинувся бродячий собака і прокусив руку. Спочатку тварина мирно лежала осторонь, не виказуючи ознак агресії.

Про це чоловік розповів у соціальних мережах. Він проходив повз собаку, який мирно лежав осторонь. Потерпілий продовжив іти, як пес кинувся на нього і вчепився в ліву руку, яка знаходилася в той момент у кишені куртки.

«(Собака кинувся, — прим. ред.) мабуть вирішивши, що рука непогано підійшла б як нічний перекус. І якби не куртка, яка тепер має кілька дірок від зубів, то боюся, що картина для мене була б набагато гірша. А так, пара слідів від зубів на руці і пара крапель крові», — написав потерпілий.
Покусана куртка потерпілого - фото 192718

Покусана куртка потерпілого
Фото: Facebook/Dmitry Vishnivet

Після того, що сталося, чоловік звернувся до лікарні, де йому сказали спостерігати за собакою 10 діб. За словами потерпілого, так можна буде зрозуміти, чи є у пса сказ, чи ні.

«Але що, якби я був з дитиною, і він напав на неї? Її я бачив там і раніше, але все обходилося нормально, один раз гавкав і все, але цьлого все вийшло інакше [...] Коли великих бездомних псів перетворюють в охоронних, випускаючи за межі базару, не несучи при цьому ніяких зобов'язань з дотримання вимог до їх утримання, це вже нездорово», — зазначив чоловік.

За його словами, це виявився не єдиний випадок нападу собаки на тому ж місці. Влітку поточного року відбулася подібна ситуація, коли пес накинувся на дівчину, що проходила повз.

Реклама

Раніше ми писали, що у Дніпрі на житловому масиві "Лівобережний-3" на жінку напав бродячий собака.

Яна Кривобок
Яна Кривобок Редактор сайту 34.ua. Пишу про актуальні події Дніпра і України. У фокусі: соціальна сфера і культура.

Реклама