Рух транспорту: у Дніпрі перекриють частину проспекту Яворницького через будівництво метро

12 січня, 20:48
Рух транспорту: у Дніпрі перекриють частину проспекту Яворницького через будівництво метро - фото 1

Завтра, 13 січня, з 14:30 до 16:30 буде перекрито проїзну та пішохідну частини проспекту Дмитра Яворницького від вулиці Володимира Винниченка до вулиці Сергія Єфремова.

На час перекриття громадський транспорт рухатиметься за зміненою схемою.

1) Електротранспорт

Трамваї № 1 курсуватимуть за зміненим маршрутом. Від Залізничного вокзалу:

- Залізничний вокзал—просп. Дмитра Яворницького—вул. Центральна;

- Залізничний вокзал—просп. Дмитра Яворницького—вул. Шмідта—просп. Пушкіна—вул. Святослава Хороброго—вул. Чернишевського—вул. Севастопольська—Транспортний університет.

Від Транспортного університету:

- Транспортний університет—вул. Севастопольська—вул. Чернишевського—вул. Святослава Хороброго—просп. Пушкіна—вул. Леваневського—вул. Курчатова—Залізничний вокзал.

Тролейбуси № 1 призупинять роботу.

Тролейбуси № 4 курсуватимуть за скороченим маршрутом від станції метро "Металургів" до проспекту Олександра Поля.

Маршрути тролейбусів "А" та "Б":

- Пл. Соборна—просп. Гагаріна—вул. Титова—вул. Робоча—просп. Пушкіна (до вул. Андрія Фабра)—вул. Леваневського—Залізничний вокзал—просп. Дмитра Яворницького—вул. Шмідта—вул. Робоча—вул. Титова—просп. Гагаріна—пл. Соборна.

2) Автобуси

Маршрути 87-А, 101-А, 124-А, 146-А у напрямку Соборної площі: об'їзд від просп. Дмитра Яворницького через вул. Михайла Грушевського, вул. Святослава Хороброго, вул. Чернишевського і далі за маршрутом;

Маршрути 118, 157-А у напрямку Соборної площі: об'їзд від просп. Дмитра Яворницького через вул. Михайла Грушевського, вул. Святослава Хороброго, вул. Чернишевського, просп. Гагаріна і далі за маршрутом;

Маршрути 87-Б, 101-А, 118, 124-А, 146-Б, 157-А у напрямку площі Героїв Майдану: об'їзд від Соборної площі через вул. Олеся Гончара, вул. Чернишевського, вул. Гоголя і далі за маршрутом.

Дар'я Богданюк
Дар'я Богданюк журналіст, редактор
Поділитися: