В Україні підвищують індекс щастя: Альфа-Банк влаштував акцію «Подаруй Усмішку»

В Україні підвищують індекс щастя: Альфа-Банк влаштував акцію «Подаруй Усмішку» - фото 1

Кожен охочий може надіслати своє всміхнене фото на великий лед-екран у центрі міста. Таку можливість отримали жителі Києва, Харкова, Одеси, а тепер і дніпряни.

«Україна знаходиться на 4 місці знизу з індексу щастя. Альфа-банк вирішив вплинути на ситуацію та підвищити індекс щастя в Україні. Якщо ви хочете прийняти участь в акції вам потрібно завантажити своє фото, де ви посміхаєтесь чи проявляєте якісь позитивні емоції та ці фото будуть транслюватися на екрані», — розповіла волонтерка Ксенія Ткаченко.

За словами організаторів, завдяки акції тисячі людей зможуть зігріти своєю усмішкою друзів, колег та просто порадувати незнайомців.

«Я вважаю, це дуже класно. Більше посміхаємося – отже, більше живемо. Це дуже круто. Я усім раджу фотографуватися, це дуже класно», — сказала учасниця акції «Подаруй усмішку» Аліна Шарбер.

Надіслати знімок можна у декілька кліків. Слід відсканувати QR-код біля екрана, завантажити додаток, а після посміхнутись у камеру. Акція триватиме до кінця жовтня.

«Дуже багато тих хто хоче взяти участь у нашому проєкті та побачити своє фото на такому великому екрані. Початок трансляції о сьомій годині вечора до дев'ятої», — сказала волонтерка Марія Ткачова.

Фото транслюють у чотирьох містах країни. Акцію «Подаруй Усмішку» проводять у межах компанії «Ти можеш» від Альфа-банку. Її мета – надихнути та порадувати людей і нагадати, що кожна мрія унікальна та може стати реальністю. Про це розповідають українцям і через мотиваційний ролик, який зняв відомий український режисер Алан Бадоєв.

«Це про нас із вами, про тих людей, які живуть у цій країні. Які мріють у цій країні, так чи інакше будують майбутнє у цій країні. Коли зранку я ходив з кавою і дивився в обличчя Києва, який прокидається, мені хотілося розповісти історію і присвятити її цим людям і нам із вами», — сказав режисер Алан Бадоєв.

Долучитися до акції може кожен охочий. У Дніпрі вона проходить щодня з 17:00 до 21:00 на Європейській площі. Деталі акції – на сайті www.alfabank.ua.

Реклама

Реклама