Син Президента України Володимира Зеленського перехворів коронавірусною інфекцією

21 августа, 12:06
Син Президента України Володимира Зеленського перехворів коронавірусною інфекцією - фото 1

Симптоми недуги у дитини з'явилися після того, як Covid-19 діагностували у Першій леді.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що його 7-річний син перехворів коронавiрусною інфекцією. Недугу дитина підхопила у Першій леді Олени Зеленської, яка тільки недавно поборола Covid-19. Про це глава держави заявив під час брифінгу в Миколаївській області.

«Covid-19 - це зараза. Іншого слова немає. Захворіла моя дружина і син, до речі, теж. Вони разом лікувалися в лікарні. І якщо діти переносять це більш-менш нормально, то дорослі переносять хворобу дуже складно. Навіть ті дорослі, які здорові, займаються спортом», - розповів Володимир Зеленський.

Окремо він закликав українців не забувати про засоби індивідуального захисту, безпечної дистанції та загальних карантинних заходах.

Нагадаємо, інформація про те, що Олена Зеленська захворіла на коронавірусну інфекцію з'явилася в середині червня. Спочатку Перша леді перебувала на амбулаторному лікуванні, проте пізніше дружину глави держави госпіталізували в одну з київських лікарень.

В апараті Президента тодi відзначали, що у Володимира Зеленського та його дітей Covid-19 не підтвердили.

Раніше ми писали, що в Україні кількість заражених Covid-19 перевищила 100 тисяч осіб. За добу, 20 серпня, захворіло 2 106 осіб.

Максим Журавель
Максим Журавель журналист, редактор
Поделиться: