Придбати енергоефективне газове обладнання можна через 104.ua Клієнтський простір

Придбати енергоефективне газове обладнання можна через 104.ua Клієнтський простір - фото 1

АТ "Дніпрогаз" запрошує своїх клієнтів завітати до спеціалізованого онлайн супермаркету газових приладів та обладнання 104 Маркет.

АТ "Дніпрогаз" запрошує своїх клієнтів до спеціалізованого інтернет-супермаркету газових приладів та обладнання 104 Маркет, де можна легко обрати новий газовий котел, водонагрівач або лічильник, а підібрати найкращий варіант в залежності від особливостей домоволодіння чи квартири допоможуть менеджери Клієнтського простору 104.ua.

Придбати енергоефективне газове обладнання можна через 104.ua Клієнтський простір - фото 206160

Популярна послуга компанії "Дніпрогаз" — продаж газового обладнання. Це газові котли, лічильники, смарт-модеми, сигналізатори загазованості, водонагрівачі від зіркових світових та українських виробників. Консультації щодо індивідуального підбору обладнання для кожного домоволодіння, враховуючи усі потреби клієнта, надають менеджери Клієнтського простору 104.ua, що знаходиться на вул. Паторжинського, 24.

Для того, щоб гарантувати високу якість, ефективність і безпеку використання газового обладнання, вся товарна лінійка 104.ua Маркет укомплектована виключно брендами перевірених виробників. З міжнародних брендів це BOSСH, Bахі, Eurotherm, Proterm, Immergas, Roda, Vaillant. З українських – Данко, Самгаз, 104.ua. Асортимент товарів на 104.ua Маркет досить широкий, тож навіть найвибагливішому клієнту буде запропоновано декілька конкурентних пропозицій на вибір.

На сайті 104.ua Маркет можна також ознайомитись з новинками смарт-обладнання. Якщо клієнт бажає, щоб газові прилади працювали як єдиний "розумний" механізм, є можливість встановити додаткові автоматизовані системи. Серед новітніх розробок найкраще зарекомендували себе два смарт-прилади: сигналізатор, оснащений удосконаленим напівпровідниковим сенсором з двома датчиками, який окремо виявляє витоки природного і чадного газу, та пристрій дистанційної передачі даних 104.ua Smart, який автоматично передає дані лічильника про спожиті обсяги палива до фахівців газової компанії.

Обрати необхідні газові прилади та інші супутні товари можна самостійно за допомогою зручного функціоналу сайту market.104.ua. Уникнути помилок при виборі товару допоможуть менеджери Клієнтського простору 104.ua або консультанти 104.ua Маркет. Додатково розроблена можливість зв'язатися із службою підтримки за телефоном 0 800 304 104 (дзвінки безкоштовні для всіх операторів зв'язку), після чого клієнта з'єднають з індивідуальним менеджером, який допоможе вибрати потрібний газовий прилад і узгодить час доставки.

Газовики радять: щоб споживання газу було безпечним та надійним, слід купувати лише сертифіковане обладнання. Пам’ятайте: професіонально підібрані газові прилади допоможуть збільшити енергоефективність Вашого будинку та зменшити платіжки за комірне. Тож довірте цю кропітку та важливу справу професіоналам – звертайтесь до АТ "Дніпрогаз".

Реклама

Валерия Шостак
Валерия Шостак Редактор сайта 34.ua Пишу про интересные события в городе, области, Украине и мире. В фокусе — криминал, культура и технологии.

Реклама