Подбайте про тепло в оселі заздалегідь і придбайте новий котел

26 октября, 17:08
Актуально
Чому краще замінити старий газовий котел на новий? - фото 1
Чому краще замінити старий газовий котел на новий?

Про тепло в оселі треба дбати заздалегідь та обирати ефективний та економічний газовий котел.

Про тепло в оселі треба дбати заздалегідь, тому сертифікованим тренером Освітнього простору АТ «Дніпропетровськгаз» Сергієм Волокітіним поговоримо про заміну старої опалювальної системи на нову та більш ефективну. Відповідно до нещодавнього опитування споживачів, яке провела компанія 104.ua - 52% споживачів мають котел, якому вже понад 15 років, а 48% не замінювали котел з моменту установки.

Сергій Волокітін радить замінити старий газовий котел на новий з двох причин:

з часом котел втрачає ККД;

сучасні котли більш енергозберігаючі, порівняно із моделями попередніх років.

«У сучасних котлів є безліч переваг, які допомагають ефективно опалювати приміщення та при цьому економити сімейний бюджет. Сучасна технологія опалення здатна утримати витрати на опалення на низькому рівні, перетворюючи до 98% енергії, що міститься в паливі, в тепло», - сказав тренер.

Сергій зазначає, що обираючи газовий котел для дому, слід знати, що вони відрізняються за коефіцієнтом корисної дії. Тобто тією кількістю тепла, яка може утворитися в котлі при спалюванні одиниці об’єму газу.

Сертифікований тренер Освітнього простору АТ «Дніпропетровськгаз» розповів більш детально про коефіцієнт корисної дії і від чого він залежить.

«Це залежить від типу котла – атмосферного, турбованого та конденсаційного. Так, атмосферний котел – ККД (коефіцієнт корисної дії) не перевищує 90%. Якщо мова йде про зовсім старі моделі, то цей показник ще нижчий. Турбований котел – ККД 90-93%; конденсаційний котел – ККД до 110% в низькотемпературному режимі 50/30°C (за рахунок використання прихованої теплоти пароутворення), 96% – у звичайному режимі 80/60°C. Встановлення конденсаційних котлів ефективне, оскільки така технологія перевірена часом і показує хороші результати з точки зору використання газу», - пояснив Сергій Волокітін.

Також, варто зазначити, що нові системи опалення мають діагностичні програми з переліком кодів помилок, які висвічуються на екрані і повідомляють споживачу, що є проблема в роботі.

Сергій Волокітін радить придбати перший газовий котел від 104.ua.

«В Україні газовий котел адаптований під державні стандарти якості газу та кліматичні умови країни. Компанія 104.ua врахувала всі потреби та основні вимоги споживачів газу. Цей котел розроблено спеціально для ринку України», - розповідає тренер.

Технічні характеристики котла 104.ua Модел Т:

теплова потужність 24 кВт;

тип камери згорання – закрита;

спосіб встановлення – настінний;

країна виробник – Туреччина.

Важливо, що основний теплообмінник, котрий відповідає за опалення оселі виготовлений із міді з антикорозійним покриттям. Вторинний теплообмінник, котрий відповідає за подачу гарячої води виготовлений із нержавіючої сталі. Котел має 14 систем захисту, а також функцію від замерзання.

Окремий плюс моделі 104.ua Model T — компактність і низький рівень шуму при роботі, що дозволить встановлювати його навіть на невеликій кухні, інтегруючи в сучасні дизайнерські рішення. За допомогою LCD Дисплею та інтуїтивно зрозумілому управлінню можна легко підібрати оптимально комфортний режим роботи.

Крім того, щоб котел працював надійно та ефективно, його потрібно правильно налаштувати та встановити. Для цього звертайтеся до 104.ua Клієнтських просторів. Купуйте тільки надійні та сертифіковані котли.

За детальною консультацією звертайтеся до найближчих Клієнтських просторів 104.ua, де Персональний менеджер надасть професійну консультацію для найкращого вибору котла. Зверніть увагу, до кінця жовтня на даний котел діє акційна ціна – 13 999 грн.

Реклама

Реклама