Павлоградська станція юннатів взяла участь у конкурсі від ДТЕК

"Доступність і рівність" з акцентом на безбар’єрність. Саме такий пріоритет цьогоріч для учасників конкурсу "Громада своїми руками".

Колектив Павлоградської станції юннатів — постійний учасник конкурсу. Директорка показує вже 6 реалізований проєкт. Це нові східці на вході, енергоефективні двері, утеплені стіни та сучасний пандус.

«Проєкт буде за всіма нормами для того, щоб ним користувалися люди, які цього потребують. Саме в заявці ми звернули увагу на те, що це нам дуже необхідно, дуже потрібно», — говорить директорка Павлоградської станції юннатів Катерина Кириченко.

До карантину на станцію приходило багато дітей. Відвідувачі гуртків та шкільних екскурсій. На станції кілька видів домашніх голубів, павичі, фазани, контактний зоопарк із кролями та шиншилами. Усередині — вольєри для птахів та рептилій.

Один з конкурсних проєктів "Громади своїми руками" — еко-клас. Колектив зробив альтанку для навчання, щоб діти могли навчатися безпосередньо на свіжому повітрі поряд з птахами та звірятками. За умовами конкурсу ГРАНТ — до 80 тисяч гривень надає компанія ДТЕК Енерго. Зазвичай це матеріали та обладнання. А самі роботи виконують учасники конкурсу. Це їхній внесок до проєкту.

«Компанія ДТЕК, як соціально-відповідальний бізнес та надійний партнер суспільства дбає про майбутнє громади в цьому році це буде вже 8 рік поспіль.Разом з мером міста Павлограда Анатолієм Вершиною даємо можливість активним павлоградцям своїми руками реалізовувати свої мрії», — коментує менеджер з адміністративної роботи ДТЕК "Павлоградвугілля" Андрій Чернецький.

Конкурс проводиться у 11 областях України, але саме у Західному Донбасі міські та сільські ради приєдналися до фінансування проєктів. Тому у Павлограді багато переможців. Цієї осені у місті втілюють 25 проєктів жителів. А заявок було подано — у рази більше.

«Компанія ДТЕК підтримала ініціативу Олени Зеленської, бізнес без бар'єрів — тому проєкти-переможці у цьому році це безбар'єрність, це енергоефективність, і саме тут ми з вами можемо це спостерігати», — коментує менеджер з адміністративної роботи ДТЕК "Павлоградвугілля" Андрій Чернецький.

Пандус допоможе відвідувачам з інвалідністю, матусям з візочками та пенсіонерам, які привозять смаколики для тварин у валізах — розказує пані Катерина. А поки, колектив чекає, коли закінчиться карантин.

«Ми знаємо, що в Україні дуже багато проводиться заходів, по реабілітації людей з обмеженими фізичними можливостями, і тому ми готові в цьому році запрошувати, допомагати і надавати таку послугу, як анімалотерапія», — говорить директорка Павлоградської станції юннатів Катерина Кириченко.
«Проєкти цього року орієнтовані на людину взагалі, тобто людина має свою потребу, людина має свою ініціативу і людина має свої ідеї, які готова реалізовувати то в цьому році — це як ніколи актуально», — говорить перший заступник Павлоградського міського голови Олександр Радіонов.

Конкурс проводиться у містах та селах, де працюють підприємства компанії ДТЕК. Учасники – ініціативні групи жителів, ОСББ, освітян, як у цьому випадку. І зазвичай люди об'єднують різні бюджети, тож із простих ідей виходять значущі для громад проєкти.

Реклама

Реклама