На Дніпровському коксохімзаводі ремонтують нагрівальну піч

21 октября, 16:06
Актуально
На Дніпровському коксохімзаводі ремонтують нагрівальну піч - фото 1

Капітально ремонтують нагрівальну піч №2 у прокатному цеху металугргійного підрозділу ДКХЗ.

На Дніпровському коксохімічному заводі, у прокатному цеху металургійного підрозділу ДКХЗ капітально ремонтують нагрівальну піч №2. На ремонт обладнання Метінвест спрямує понад 23 млн гривень. Ремонтні роботи проводять на основній виробничій дільниці – трубозаготівельній. Планують замінити застаріли металоконструкції, газопровід, металевий та керамічний рекуператори, вогнетривку цегляну кладку. Також встановлять нові лінзові компенсатори та інше обладнання.

«Для компанії Метінвест планомірне відновлення основного обладнання виробничих дільниць у металургійному підрозділі ДКХЗ – одне з найважливіших завдань. Ми плануємо поетапну та якісну заміну устаткування на усіх переділах виробництва», - повідомив генеральний директор Дніпровського КХЗ Дмитро Липпа.
На Дніпровському коксохімзаводі ремонтують нагрівальну піч - фото 195280

Він додав, що нині тривають капітальні ремонті роботи агломашини №11 і тракту подачі палива в агломераційному цеху та оновлення повітронагрівачів двох доменних печей.

«Такий системний підхід сприяє стабільній та продуктивній роботі виробничих потужностей, дає можливість виробляти якісну та конкурентоспроможну продукцію, покращувати умови праці виробничого персоналу», – підсумовує Дмитро Липпа.

Після відновлення нагрівальної печі №2 очікується збільшення її стійкості та міжремонтного циклу. Крім того, скоротиться час підготовки агрегату для роботи з нагрівання стандартних заготовок, поліпшиться гнучкість налаштування нагріву заготовки малого перетину та слябів, завдяки чому зменшиться енергоспоживання.

Реклама

Реклама