"Громадська сила" допомагає дніпрянам ремонтувати будинки

22 сентября, 22:00
Актуально
Фото: vgorode - фото 1
Фото: vgorode

Багатоповерхівки Дніпра давно потребують капітального ремонту. На цьому наполягають мешканці міста. Зокрема будинку на Ломівському — 26 років. Хоч вік і не великий, та проблем — багато, кажуть жителі. І запевняють, що більше 10 років тут не було жодного капітального ремонту.

Аби комплексно привести до ладу будинок, потрібні чималі гроші, скаржаться мешканці. Від кого чекати допомогу — знають давно.

«З усіх, до кого ми зверталися, допомагає тільки Краснов. Ми звертаємося до Загіда Краснова. Ми знаємо, що Загід Краснов допомагає. Робить! Це видно: доріжки біля будинку, ремонт у під'їздах, дахи, підвали», — говорить голова правління будинку Ганна Токарчук.

Кошти на ремонт будинку люди отримали із власного фонду Загіда Краснова. Роботи з комплексної реконструкції вже на старті.

«Для нашого будинку це дуже хороша допомога. Ми дуже вдячні», — говорить мешканка будинку Міряна Удовицька.

У Дніпрі — близька 5 тисяч будинків. Більше 60% з них — в аварійному стані, каже Загід Краснов. Причина, на думку політика, безгосподарність влади. Щодня до "Громадської сили" — надходять десятки звернень з проханнями допомогти.

«Хотілося б, щоб ті роботи, яких потребує житловий фонд міста, щоб робили з бюджету міста. Але якщо з якихось причин міська влада буде відмовляти або не зможе задовільнити прохання мешканців у вирішенні проблем, пов'язаних з будинком: ремонти комунікацій, під'їздів, покрівель, то "Громадська сила" так само, як працює вже 15 років, — ми готові фінансувати будь-які роботи», — говорить лідер "Громадської сили" Загід Краснов.

Депутат наголошує, що ремонтні роботи, які проводить "Громадська сила" фінансуються виключно з фонду Загіда Краснова. А це — ремонт дахів та ліфтів, заміна комунікації та вікон, реставрація підїздів, озеленення дворів, облаштування дитячих та спортивних майданчиків.

Реклама

Раніше ми писали про те, що в Україні буде примусова вакцинація.

Реклама