Розслідування щодо головлікаря з Кривого Рогу за виписку пацієнтів з COVID-19 продовжиться

20 травня, 17:50
Розслідування щодо головлікаря з Кривого Рогу за виписку пацієнтів з COVID-19 продовжиться - фото 1

У Кривому Розі через хворобу медиків затягується робота комісії з розслідування ситуації з головним лікарем лікарні № 4.

Про це повідомив директор департаменту охорони здоров'я Дніпропетровської області Валерій Сердюк.

«Вона діяла на свій власний розсуд. Висновки комісії на сьогодні немає. Тому що для того, щоб говорити, правильні були дії або неправильні, для цього треба оцінити ті смерті, які у нас були. Щоб їх оцінити, потрібно провести патологоанатомічний розтин і отримати результати цього розтину», — підкреслив чиновник.
«Лікарі хворіють, тому робота комісії, на жаль, затягується не з нашої провини. Щойно комісія закінчить роботу, зробить висновки, ми обов'язково повідомимо про це», — резюмував Валерій Сердюк.


Нагадаємо, за виписку 15 пацієнтів із COVID-19 у Кривому Розі усунули головного лікаря лікарні № 4. Унаслідок цих дій двоє пацієнтів, що мали супутні важкі патологічні хвороби, померли.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: