Розшукують безвісти зниклого 17-річного студента дніпровського вишу Назара Бойка

Фото: ГУНП - фото 1
Фото: ГУНП

27 вересня до поліції Нікополя звернувся батько хлопчика та повідомив, що зник його син Бойко Назар Ігоревич 2004 року народження, студент 2 курсу НМеТАУ.

У Дніпрі розшукують 17-річного Назара Бойка. Відомо, що хлопець 26 вересня приблизно о 7 годині ранку пішов з дому та досі не повернувся. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП в області.

Прикмети неповнолітнього: зріст приблизно 185 см, вага 70 кг, худорлявої статури, волосся темне, очі карі, від травми на велосипеді залишився шрам з правого боку обличчя біля носу.

Був одягнутий: синя куртка, джинси чорні або жовті, чорні мокасини.

Із собою взяв чорний рюкзак з надписом "Adventure", пакет-майку чорний з надписом "BMW", особисті речі, конспекти, паспорт, студентський квиток, картку "Приват банку" для студентських виплат.

«Усіх, кому відомо про місцезнаходження безвісно зниклого Назара Бойка, просимо повідомити за телефонами: (095) 938 27 56, (066) 570 72 09, 102 або іншим зручним способом», — говориться у повідомленні.
Назар Бойко - фото 190987

Назар Бойко
Фото: ГУНп

Реклама


Раніше ми писали про те, що у 2021 році на Дніпропетровщині народилося майже 14,5 тисяч немовлят.

Наріна Волнянська.
Наріна Волнянська. Редактор сайту 34.ua Випускниця факультету "Систем і засобів масової комунікації" ДНУ ім. О. Гончара в 2014 році. Працювала журналістом в міських інтернет-виданнях, а також модератором пресконференцій. Пишу новини про все, що відбувається в місті, області, країні та світі.

Реклама