Розрив зв’язок та зламана нога: гравця ФК "Дніпро-1" Кілика травмували на полі

18 березня, 14:48
Олександр Кілик фото: СК "Дніпро-1" - фото 1
Олександр Кілик фото: СК "Дніпро-1"

Гравця футбольного клубу "Дніпро-1" Олександра Кілика серйозно травмували на полі. Неприємний інцидент стався під час товариського матчу юніорської команди "Дніпро-1" проти томаківського "Скорука".

Гравець “Скорука” Олексій Пінчук буквально налетів на 18-річного Кілика, а потім ще й штовхнув його ногою.

Постраждалого Кілика з поля забрали лікарі. Попередньо, у хлопця розрив зв’язок та кілька переломів.

Команда "Скорук" уже публічно вибачилася перед “Дніпром-1” та пообіцяла усіляко допомагати в лікуванні футболіста. Натомість керівництво дніпровського клубу звернулося до контрольно-дисциплінарного комітету, аби 29-річного Пінчука було покарано.

«Постійно граємо зі "Скоруком", і раніше такої грубості не помічалося. Незрозуміло, чому під час товариського матчу один гравець вирішує безпричинно покалічити іншого.

У Пінчука з Кіликом різниця у віці більше 10 років. Пінчук каже, що за секунду до цього епізоду його хтось підштовхнув і, можливо, він захотів помсти, проте, вдарив навіть не того гравця, хто проти нього, нібито, порушував правила.

Він на тривалий період відняв у людини професію, здоров'я. Дуже важка травма для молодого хлопця, яка однозначно позначиться на його кар'єрі», — обурюється виконавчий директор СК "Дніпро-1" Андрій Русол.

 

Джерело: СК "Дніпро-1"
Поділитися: