Розмитнення автомобіля через "Дію": уряд підтримав законопроєкт

Розмитнення автомобіля через "Дію": уряд підтримав законопроєкт - фото 1

В Україні ухвалили законопроєкт, який передбачає розмитнення легкових автомобілів у застосунку «Дія».

Уряд підтримав законопроєкт про розмитнення легкових автомобілів за допомогою застосунку «Дія». Про це йдеться на сайті Верховної Ради

«Даний законопроєкт – одна з найважливіших антикорупційних реформ у митній галузі. Вона має усунути будь-які схеми, корупцію та маніпуляції з цінами на авто при їх розмитненні. Митники не будуть впливати на формулу розмитнення — її визначатимуть виключно характеристики авто: об'єм, тип і потужність двигуна, вік автомобіля та його ексклюзивність» — коментують у Верховній Раді.

Для розмитнення авто, необхідно буде ввести VIN-код авто в застосунку «Дія», а розрахунок відбудеться автоматично. Сплатити можна прямо в додатку. Після розмитнення авто, можливість провести державну реєстрацію свого авто також онлайн.

Крім того, законопроєкт містить норми, що передбачають повне звільнення від оподаткування автомобілів з електричними двигунами та меншу ставку для авто з гібридними двигунами.

«У межах Українського зеленого курсу — це і турбота про нашу екологію, і чистіше повітря», – зазначає Прем’єр-міністр України.

Найближчим часом Кабінет Міністрів України передасть документ на розгляд Верховної Ради.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама