Розклад і час прибуття: "Укрзалізниця" почала продавати квитки на потяги через чат-боти

12 січня, 12:51
Розклад і час прибуття: "Укрзалізниця" почала продавати квитки на потяги через чат-боти - фото 1

Зараз доступна покупка квитків тільки на швидкісні потяги.

"Укрзалізниця" стає більш мобільною. Тепер купувати квитки на потяги, перевіряти розклад руху і час прибуття вагонів, а також замовляти їжу можна через чат-боти. Про це повідомили у пресслужбі компанії.

Так, чат-боти працюють у месенджерах Viber і Telegram. Зараз завдяки ним українці можуть купувати квитки на швидкісні потяги. Для цього користувачам потрібно прив'язати платіжну карту, або ж скористатися системою електронних платежів в Apple Pay, Google Pay і Viber Chatbot Payments.

«Бот говорить трьома мовами: українською, англійською та російською. Крім довідкової інформації, дає можливість зворотного зв'язку. У першому релізі для замовлення доступні квитки на швидкісні потяги Interсity і їх розклад», — зазначили у пресслужбі "Укрзалізниці".

У компанії також підкреслили, що технологія оплати через чат-боти робить покупку квитків та замовлення послуг більш безпечними та простими.

Бот Укрзалізниці в Telegram

Раніше ми писали, що в поїздах Укрзалізниці буде чергувати охорона. Воєнізована охорона — пілотний проєкт. Поки його запустили лише на 10-ти маршрутах.

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор
Поділитися: