Розчленували та спалили: у Кривому Розі засудили подружжя за наругу над тілом доньки

Розчленували та спалили: у Кривому Розі засудили подружжя за наругу над тілом доньки - фото 1

У Кривому Розі визнали винними та призначили покарання чоловікові та жінці за наругу над тілом 6-річної падчерки.

24 січня 2022 року чоловіка та жінку визнано винними у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 3 ст. 297 (наруга над тілом загиблого), а також за ч. 2 ст. 383 (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину), ч. 2 ст. 384 (введення в оману суду або іншого уповноваженого органу) Кримінального кодексу України.

Розчленували та спалили: у Кривому Розі засудили подружжя за наругу над тілом доньки - фото 208730

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Влітку 2017 року до поліції надійшло повідомлення про зникнення 6-річної Аліни Менго. Дитину шукали правоохоронці та волонтери. В ході розслідування з’ясувалось, що до зникнення дівчинки причетні її прийомні батьки.

Слідство встановило, що вони розчленували й спалили тіло 6-річної падчерки, а обвуглені рештки затопили у водоймі. Те, що знайдені в річці рештки належать зниклій дівчинці, вдалося встановити завдяки експертизі. У нарузі над тілом Аліни Менго правоохоронці запідозрили її названих батьків. Також вдалося зібрати беззаперечні докази їхньої провини.

Розчленували та спалили: у Кривому Розі засудили подружжя за наругу над тілом доньки - фото 208731

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Батьків судили за порушення ч. 3 ст. 297, що карається обмеженням волі на строк від чотирьох до п’яти років або позбавленням волі від чотирьох до семи років. Також за порушення ч. 2 ст. 383, що карається обмеженням волі на строк від двох до п'яти років або позбавленням волі на той самий строк. І за ч. 2 ст. 384, що карається виправними роботами на строк до двох років або обмеженням волі на строк до п'яти років, або позбавленням волі на строк від двох до п'яти років.

Суд призначив по 9 років за ґратами для кожного з членів подружжя.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: ГУНП у Дніпропетровській області

Реклама