Росіяни розстрілювали евакуаційні колони з дітьми, — Офіс Генпрокурора

Росіяни розстрілювали евакуаційні колони з дітьми, — Офіс Генпрокурора - фото 1

Більше 646 дітей постраждали в Україні від рук росіян за 78 днів повномасштабної війни.

Більше ніж 646 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії російської федерації. Станом на ранок 13 травня 2022 року офіційне число дітей-жертв не змінилося — 226. Зросла кількість поранених — 420.

Про це повідомили у пресслужбі Офісу Генерального Прокурора України.

«Ці цифри не остаточні, оскільки триває робота з їх встановлення в місцях ведення активних бойових дій, на тимчасово окупованих та звільнених територіях», — йдеться у повідомленні.

Найбільше постраждало дітей у Донецькій області — 139, Київській — 116, Харківській — 99, Чернігівській — 68, Херсонській — 48, Луганській — 45, Миколаївській — 44, Запорізькій — 28, Сумській — 17, у м.Києві — 16, Житомирській — 15.

12 травня військові РФ здійснили обстріл поблизу с. Добрянка Бериславського району Херсонської області. Внаслідок цього отримав поранення 9-річний хлопчик.

Також 12 травня окупанти із системи залпового вогню «ГРАД» біля с. Кар’єрне Бериславського району Херсонської області обстріляли колону цивільних автомобілів, яка виходила з окупованої території Херсонської області. Поранення отримала 10-річна дитина в одному з автомобілів.

Стало відомо, що 10 березня внаслідок обстрілу м. Маріуполь Донецької області отримала поранення 17-річна дівчина.

Внаслідок щоденних бомбардувань та обстрілів збройними силами РФ українських міст та сіл пошкоджено 1721 заклад освіти. При цьому 139 з них зруйновано повністю.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама