"Росія почала цю війну": міністр оборони США про конфлікт на Донбасі

"Росія почала цю війну": міністр оборони США про конфлікт на Донбасі - фото 1

Сьогодні, 19, жовтня, під час зустрічі з міністром оборони України Андрієм Тараном міністр оборони США Ллойд Остін звинуватив Росію у виникненні війни на Донбасі.

Сьогодні, 19 жовтня, в Україні прилетів міністр оборони США Ллойд Остін. В рамках візиту він зустрівся з міністром оборони Андрієм Тараном для обговорення стратегічних питань, пов'язаних з українською безпекою.

Під час брифінгу американський чиновник звинуватив Росію в появі війни на Донбасі, а також засудив окупацію Кримського півострова. Про це повідомляє "РБК-Україна".

«Давайте чітко говорити, що Росія почала цю війну, і Росія є тим каменем, який перешкоджає мирному врегулюванню. Вони почали порушувати територіальну цілісність і суверенітет України», — сказав Ллойд Остін.

Чиновник зазначив, що США засуджують окупацію Криму. Міністр оборони також закликав Російську Федерацію до припинення війни на сході України. Ще однією вимогою було припинити дестабілізацію на Чорному морі, а також уздовж українських кордонів.

Нагадаємо, що окрім брифінгу з міністром оборони України Андрієм Тараном Ллойд Остін зустрінеться з Президентом України Володимиром Зеленським. Під час зустрічі сторони обговорять питання двостороннього співробітництва, а також співпраці у сфері регіональної безпеки.

Раніше ми писали про те, що Генеральний прокурор Ірина Венедиктова підписала два нових повідомлення в Міжнародний кримінальний суд в Гаазі. Вони стосуються руйнування мостів і "парадів військовополонених", проведених окупантами в Донецькій і Луганській областях.

Також нагадаємо, що під час свого недавнього візиту в США Володимир Зеленський і Джо Байден обговорювали ймовірність вступу України в НАТО.

Реклама

 

 

 

Реклама