Родина Пишнякових взяла під опіку дитину з рідкісним діагнозом

24 лютого, 21:59
Родина Пишнякових взяла під опіку дитину з рідкісним діагнозом - фото 1

Батьківська любов, яка створила диво! Це сталося у дитячому будинку сімейного типу на Дніпропетровщині. Родина узяла на виховання хлопчика з рідкісним діагнозом. Про який, до речі, дізналася випадково. Медики не давали хлопцеві жодного шансу. Та згодом дитина вразила навіть професорів.

У два роки малюк потрапив під опіку до сім'ї Пишнякових. На вигляд, здавалося б, — здорова дитина! Та перший похід до лікаря шокував Світлану й Дениса.

«Поставили діагноз: відсутність частини мозку, яка відповідає за розвиток самої дитини. Говорили, що не зможе ні розмовляти, нічого», — згадують батьки-вихователі Денис та Світлана Пишнякові.

Діагноз Ярослава — рідкісний. Таких дітей в Україні — всього пів сотні! Пишнякови вирішили за сина боротися. Реабілітація, лікування, і, звісно, безмежна любов. Настав час дивуватися вже медикам.

За цей час сім’я Пишнякових помітно розрослася. Рідний син Тимофій знайшов одразу вісьмох братів!

За паперами — це дитячий будинок сімейного типу. Форма, яка покликана замінити інтернатні установи у країні. Скорочено — ДБСТ із вихованцями та вихователями. Але у Пишнякових усе, як удома!

Такі родини підтримує Фонд Ріната Ахметова. Для батьків проводять тренінги, де надають психологічну допомогу.

«Проводив Фонд Ріната Ахметова ось такі ось курси для сімей, для батьків для таких. Ось дійсно якась ось така турбота про тебе. Люди, які сіють добро безоплатно. І ти розумієш, що ти не один, що є хтось, хто тебе підтримає, і далі, і далі з новою хвилею і новими силами ти далі рухаєшся», — говорять батьки-вихователі Денис та Світлана Пишнякові.

А завдяки Всеукраїнському порталу національного всиновлення майже десять тисяч сиріт знайшли родини. Денис та Світлана не виключають, що в майбутньому у братів з’являться сестрички.

Поділитися: