Робив "закладки" зі зброєю: У Дніпрі затримали хлопця за продаж вогнестрілу через Telegram

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області - фото 1
Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Покупці отримували «товар» безконтактним способом – збувач залишав зброю та боєприпаси у вигляді «закладок». Оплата замовленого товару здійснювалась через електронний гаманець у криптовалюті.

У Дніпрі поліція припинила незаконну діяльність із постачання та збуту вогнепальної зброї та боєприпасів через Telegram-канал. Про це повідомили у пресслужбі ГУНП у Дніпропетровській області.

Робив 'закладки' зі зброєю: У Дніпрі затримали хлопця за продаж вогнестрілу через Telegram - фото 224100

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

22 червня правоохоронці разом із силовиками провели санкціонований обшук за місцем мешкання 21-річного фігуранта. Під час якого вилучили стартовий пістолет з явними ознаками перероблення, корпус гранати РГД-5, запал від гранати з маркуванням УЗРГМ-2, гранату з корпусом та з запалом з написом «УЧБОВИЙ», пістолет у розібраному стані, понад 100 патронів різного калібру, предмет схожий на сигнальну ракетницю. Усе вилучене слідчі направили на експертизу.

Робив 'закладки' зі зброєю: У Дніпрі затримали хлопця за продаж вогнестрілу через Telegram - фото 224102

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Крім цього, під час обшуку вилучили у підозрюваного мобільний телефон та виявили ряд телеграм каналів з проросійським контентом. СБУ вже перевіряє затриманого на причетність до диверсійно-розвідувальної діяльності.

Робив 'закладки' зі зброєю: У Дніпрі затримали хлопця за продаж вогнестрілу через Telegram - фото 224101

Фото: ГУНП у Дніпропетровській області

Слідчі повідомили затриманому про підозру у вчиненні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 263 (незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами або вибуховими речовинами) Кримінального кодексу України. Чоловіка затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. Вирішується питання про обрання запобіжного заходу. Тривають слідчі дії.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.

Реклама