Рівна дорога, тротуари та нові ливнівки: у Дніпрі завершують ремонт вулиці Моніторної

Рівна дорога, тротуари та нові ливнівки: у Дніпрі завершують ремонт вулиці Моніторної - фото 1

Підрядники ще вкладають асфальт, утім, жителі вже радіють результату. Кажуть - тепер зручно і на залізному коні, і пішки.

Ігор Іванович тішиться, що тепер може ганяти на своєму двоколісному вже оновленою вулицею. Чоловік їздить на велосипеді з дитинства. Однак, каже, раніше через ями - Моніторною пересуватися було складно.

«Дорога була неможлива, не те, що їздити - ходити було просто жах. Постійно калюжі, сніг і все інше», - розповідає житель Дніпра Ігор Кондратюков.

Тоді, кажуть люди, винахідливі жителі навіть намагалися вирівняти шлях самостійно.

«Хлопці позасипали трошки шлаком якісь ями. Ну, це ж знову - машина їде, все це викинулися. Ось зараз дійсно все як має бути, по-людськи», - ділиться жителька Дніпра Олена Попова.

Зараз на Моніторній вже зробили тротуари, бордюри і завершують вкладати асфальт. На ремонт витратили чотири місяці та 15 мільйонів гривень із міського бюджету.

«Тут два шари асфальту: 10 сантиметрів нижній шар і шість сантиметрів - латексний. Більш стійке для навантажень і для зносу дорожнє покриття. 10 років вона однозначно витримає: гарантійний термін. Але я думаю, що значно більше», - повідомляє Сергій Солнцев, начальник дільниці підрядної компанії.

А ще на Моніторній зробили ливнівки. Задля цього проклали півкілометра труб і встановили 46 дощових колодязів. На це пішло найбільше часу, кажуть підрядники - близько двох місяців.

«Виривався котлован, закладалася нова труба тисячка. Робилися зливові колодязі, повністю з нуля все», - розповідає Олег Логвиненко, директор підприємства підрядної організації.
«Вулиця проїзна, яка з'єднує вулицю Метробудівську з величезним житловим масивом. Тому, звичайно, ми йдемо в пріоритетах. Ось подивіться - навіть зараз величезна кількість пересувається і пішки, і на велосипедах. Тому ми вибрали її в якості пріоритету», - повідомляє міський голова Дніпра Борис Філатов.

Завершити роботи на Моніторній планують уже до кінця тижня. Пізніше на ній хочуть встановити лежачих поліцейських.

Реклама