"Рінат Ахметов — дітям": садочок Старої Миколаївки отримав розвивальні іграшки

Навчати дітей у грі — значно простіше й природніше, кажуть вихователі. Для цього треба створити сучасний простір. Напередодні свят дитячий садочок у прифронтовій глибинці отримав надзвичайний подарунок: розвивальні іграшки та тематичні зони.

Навчання у процесі гри — більш ефективне, вважають педагоги. Гра захоплює дітей, тож нові знання засвоюються природно і без зайвої напруги.

«Діти всі розвиваються лише у грі. Не за партами, не за столами, потрібно щодня щось цікаве вигадувати, якісь ігри, якесь відео, щось зацікавити дітей», — коментує вихователька Яна Зубченко.

Діти у єдиній групі садочка Старої Миколаївки — різного віку. Вихователька має індивідуальний підхід до кожного — щодня нові розвивальні заняття і для молодших, і для старших.

«Ліпимо, малюємо, для дітей старшого віку, які наступного року підуть до школи, ми проводимо окремі заняття — логіко-математичні, письмові, розвиваємо мовлення», — розповідає вихователька Яна Зубченко.

Працівники дошкільного закладу кажуть: ідей, як розвивати дітей, — багато. Не вистачає матеріально-технічної бази, тобто іграшок.

«Бракує дитячих іграшок та дитячих тематичних куточків для того, щоб всебічно розвивати діток. Проводити різні тематичні ігри з дітьми — цього не вистачає», — коментує директор навчально-виховного комплексу Старої Миколаївки Інна Міх.

Із проханням допомогти садочку звернулися до Фонду Ріната Ахметова. І напередодні Нового року отримали подарунки!

«Підтримка, яку ми отримали від Фонду Ріната Ахметова, дуже істотна! Ми дуже вдячні за таку допомогу, я була просто на сьомому небі від щастя, коли мені зателефонували та сказали: вашу заявку схвалили. І весь колектив сказав "ура!"», — ділиться директорка навчально-виховного комплексу Старої Миколаївки Інна Міх.

Розвивальні іграшки, тематичні зони, ляльковий будинок і солодкі подарунки — перебрати увагу дітей на щось інше цього дня було просто неможливо!

«В Україні триває новорічна естафета добра та святкових сюрпризів у межах акції “Рінат Ахметов — дітям”. Серед учасників акції — вихованці дитячих будинків сімейного типу, інтернатних установ, а також дітки, які пережили психологічну травму, оскільки стали мимовільними свідками збройного конфлікту на Донбасі», — коментує менеджерка проєктів Фонду Ріната Ахметова Оксана Іщук.

Акції “Рінат Ахметов — дітям” уже понад 20 років. І тільки за останні 14 новорічні подарунки отримали близько мільйона хлопців і дівчат.

Реклама

Реклама