"Рінат Ахметов — Дітям. Мирне літо": історія Єгора Несговорова

"Рінат Ахметов — Дітям. Мирне літо": історія Єгора Несговорова - фото 1

Напади тривоги та проблеми зі сном: психологічні травми війни у дітей можуть проявлятися по-різному та через багато років.

Але деяким з них допомога потрібна саме зараз. Саме для цього триває унікальний проєкт "Рінат Ахметов — Дітям. Мирне літо". Як оздоровлюють хлопчиків і дівчаток, читайте далі.

Єгор мріє стати фармацевтом або кухарем, бо не любить хворіти та обожнює смачні страви. Хлопчику тринадцять. Війна застала його родину в Горлівці влітку чотирнадцятого року.

Залишатися вдома було небезпечно. Родина вирішила покинути рідне місто. Перетинати лінію фронту в розпал бойових дій — великий ризик.

Мирне життя родина знайшла у Святогірську. Тоді батьки втратили роботу. Коштів на оренду житла не мали.

Цьогоріч саме у Святогірську Фонд Ріната Ахметова організував дітям Донбасу мирне літо. До проєкту долучилися понад сто хлопчиків і дівчаток.

Тут відбуваються заняття із психологами. Контроль над диханням, якому вони вчать, вкрай важливий у стресових ситуаціях.

Організатори проєкту також підготували різні майстер-класи. Щодня відбуваються спортивні змагання. Нові враження обов’язково мають витіснити жахливі спогади.

Реклама

Проєкт "Рінат Ахметов — дітям. Мирне літо" триває сьомий рік поспіль. З його допомогою оздоровилися вже чотири з половиною тисячі хлопчиків і дівчаток.

Реклама