"Рінат Ахметов – дітям": історія родини Юрченків

Фото: Фонд Ріната Ахметова - фото 1
Фото: Фонд Ріната Ахметова

У дитячих будинках сімейного типу готують вихованців до всиновлення. Але буває так, що хлопці і дівчата не находять спільної мови з усиновителями і ті повертають їх знову до батьків-вихователів.

Наші журналісти побували у родині Юрченків, де на сьогодні виховується семеро дітей. І запитали не тільки в дорослих про те, що найголовніше у вихованні?

Вероніка Мокрідіна виховується у дитячому будинку сімейного типу вже кілька років. Про рідну матір дівчинка пригадує не так багато.

Тяжкі спогади психіка дітей просто блокує, щоб було легше. І адаптуватися після інтернату або спеціалізованого центру вихованцям вдається не одразу.

У дитячому будинку Юрченків Вероніка подружилася із Сабріною. Дівчата обидві залишилися без батьків.

Сабріна перебувала там одинадцять місяців, а згодом потрапила до дитячого будинку сімейного типу. Звідти дівчинку хотіли вдочерити, але стосунки з новими батьками не склалися.

Мамою дівчата називають виховательку – Олену Юрченко. Жінка вирішила створити дитячий будинок сімейного типу після розлучення з чоловіком. Зараз опікує сімох дітей, старші вже навчаються в інших містах. Олена намагається зрозуміти кожного.

Але коли все починалося, складно було вирішити питання з житлом. Багато дітей потребують великої площі. З цим Олена впоралася завдяки Фонду Ріната Ахметова, який допоміг із благоустроєм родини. Також Фонд не полишає сім'ю і до сьогодні: запрошує на тренінги для батьків та вітає дітей зі святами.

Завдяки сайту "Сирітству - ні!" Фонду Ріната Ахметова сім'ї знайшли майже десять тисяч дітей.

Завдяки Олені Сабріна навчилася співчувати близьким та друзям. Дівчинка каже, що це їй допоможе в майбутній професії.

Джерело: Фонд Ріната Ахметова

Реклама

Реклама