"Рінат Ахметов — дітям": історія родини Альохіних

Коли добра справа допомагає пережити негаразди. Переселенці з Горлівки — родина Альохіних — восьмий рік живе поза рідною домівкою. Діти, які бачили війну, потребують особливої уваги. Напередодні Нового року Таню та Наталю Альохіних чекав сюрприз.

У 2014 Тетяні було шість років. Попереду — перший клас і дитинство, на щастя, без обстрілів. Родина дівчинки виїхала тимчасово, але досі живе в таборі Святогірська. Окрім них, тут є ще декілька сімей переселенців. Це видно з димарів від буржуйок.

«Потрібно весь час носити дрова з вулиці нагору постійно, доки спина не відвалиться», — розповідає переселенка з Горлівки Тетяна Альохіна.

Тетяна із сестрою й мамою дуже дружні. Якби не підтримка одна одної, впевнена дівчинка, морально витримати випробування війною було б складно. Інколи вони їздять у Горлівку. Там залишилася квартира. Але повернутися туди поки не планують.

«Ми їздили взимку у гості, побули у себе вдома. Нічого не змінюється на краще», — коментує мама Тетяни Оксана Альохіна.

Сестри Тетяна й Наталія вже дорослі. Дівчата відвідують заняття з бальних танців і на змаганнях посідають призові місця. Цього літа молодша — Тетяна — відпочила в літньому таборі завдяки Фонду Ріната Ахметова. Саме там у межах проєкту "Рінат Ахметов — дітям. Мирне літо" навчилася відеозніманню. Зараз ці навички вона активно використовує у соцмережі. Завдяки Фонду ефіри і стріми Тані стануть яскравішими через лед-лампи, які сестрам Альохіним Фонд Ріната Ахметова подарував до новорічних свят.

«Ми дуже вдячні. Для нас це відіграє велику роль. Не забуває про дітей Рінат Ахметов протягом усієї війни і досі він постійно допомагає. Дуже дякую і за всіх, і за себе», — коментує мама Тетяни Оксана Альохіна.

Цьогоріч понад сто тисяч подарунків отримала малеча в усій країні. Акції “Рінат Ахметов — дітям” уже понад двадцять років. Тільки за останні 14 подарунки одержали близько мільйона хлопчиків і дівчаток.

Напередодні Нового року Тетяна із сестрою загадують бажання — досить мудрі та змістовні.

Реклама

Реклама