"Рінат Ахметов – дітям": історія родини Альохіних

"Рінат Ахметов – дітям": історія родини Альохіних - фото 1

За кілька днів Святогірськ прийматиме першу зміну дітей-переселенців та дітей з прифронтових районів Донбасу на літній відпочинок.

Два тижні діти з прифронтових районів Донбасу проведуть в оздоровчому таборі. Благодійний проєкт стартував у 2015-му і швидко набув популярності.

Переселенка Таня ретельно готується до важливої події – літнього відпочинку. Поради щодо зборів надають мама та найліпша подружка.

Реклама

Оксана, дивлячись на дочку, згадує, як вона з однією такою валізою і трьома дітьми втекла від війни у невідомість. З охопленої вогнем Горлівки.

Сім'я знайшла притулок на території дитячого табору в Святогірську. Це місце компактного проживання переселенців.

Таня тут серйозно захопилася спортивними танцями. Це підтверджує купа нагород.

Якось дівчина побачила відео про літній відпочинок за благодійним проєктом Фонду Ріната Ахметова. Він працює вже сьомий рік поспіль для дітей з прифронтових районів Донбасу та переселенців.

Мрія дочки потрапити до проєкту здійснилася цього року.

На Таню чекає відпочинок у форматі "Кіно-кемп". Дітей навчать знімати, ознайомлять з акторською справою. Традиційно арт-терапію проводитимуть психологи, які лікують "травму війни". Дівчина впевнена, що добре проведе час.

Цього літа завдяки підтримці фонду Ріната Ахметова понад сто дітей проведуть своє мирне літо. Усього ж проєкт охопив майже 4,5 тисячі дівчат та хлопців.

Реклама