"Рінат Ахметов – дітям": історія Поліни Литвин

07 квітня, 23:00
"Рінат Ахметов – дітям": історія Поліни Литвин - фото 1

Поліна Литвин із Новотроїцького Донецької області від народження страждає на двосторонню глухоту. Дівчинка вже навчилася танцювати: за характером вона дуже творча, але з таким діагнозом розвивати таланти неможливо. Таких дітей в Україні — десятки тисяч.

Розвивати таланти Поліні допомагає підтримка рідних. Мама — медик, тато — педагог. Саме він наполягає на вивченні кількох мов, бо в цьому вбачає майбутнє дитини. Та вибір робитиме саме Поліна. На щастя, така можливість у дитини є.

Дівчинка могла нічого не досягти, бо від народження погано чує. У трирічному віці батьки помітили, що зі слухом у Поліни не все гаразд.

Відтоді навколишній світ для неї геть змінився. Звичайні дитячі прогулянки становили небезпеку для дівчинки.

Поліна терміново потребувала слухових апаратів, адже встановлюють їх у ранньому віці. Потім дитина може не заговорити взагалі. І от уже три роки Поліна з апаратами. Фонд Ріната Ахметова надав сучасні надчутливі пристрої, що дають змогу дівчинці не відчувати жодного дискомфорту.

Фонд допомагає дітям із проблемами слуху від 2007 року. Завдяки проєкту малюкам встановлено понад двісті слухових апаратів.

«Хотілося б передати велике батьківське дякую Рінату Ахметову за те, що він зміг відкрити моїй дитині великі ворота у майбутнє», — каже батько Поліни Сергій Литвин.

А поки дівчинка не втрачає ані хвилини. Вона із задоволенням навчається та розвивається, навіть дистанційно.

Джерело: Фонд Ріната Ахметова
Поділитися: