"Рінат Ахметов — дітям": до чого може призвести отит у дитини?

"Рінат Ахметов — дітям": до чого може призвести отит у дитини? - фото 1

Шум дощу, вітру, і — голоси рідних. Якщо перестати усе це чути — цілком реальне ускладнення отиту, надто — для малюків до 5 років. Лікувати отит треба вкрай обережно, і — ще місяць спостерігати за дитиною уже після її одужання.

Коли Яна народила двійню, лікарі не знайшли відхилень. Син та дочка росли дужими. Та одного разу батьки не побачили реакції на звертання.

«Він не чув шепоту. Звернулися до лора, який сказав, що у нього аденоїди другого ступеня, а оскільки слух погіршується, потрібно робити операцію. Ми зробили операцію. На три роки слух повернувся, але до першої хвороби. ГРВІ перше — і відразу ж слух зник заново», — розповіла мати хлопчика Артура Яна Власенко.

Сурдолог Владислав Устянський порадив батькам малюків краще бути напоготові навіть після легкого ГРЗ. Особливо небезпечні отити. Його пацієнти втрачали слух і через передозування антибіотиками.

За слух Артура батьки боролися, але випадок складний. Допоможуть тільки протези. Що дорожче, то більший спектр частот і звуків розрізняє апарат. Для сім'ї переселенців із Донецька — гроші великі.

Малюків, які мають проблеми зі слухом, від 2007 року підтримує Фонд Ріната Ахметова. Для системної та масштабної допомоги три роки тому заснували проєкт “Рінат Ахметов — Дітям. Тепер я чую”. Апарати вже отримали понад двісті хлопчиків і дівчаток. Серед них і родина Власенків.

Реклама

Цьогоріч Артур піде у перший клас. Шкільний дзвоник пролунає і для нього.

Реклама