Ремонтують дорогу, яка з’єднує Дніпропетровщину з Кіровоградською та Запорізькою областями

Ремонтують дорогу, яка з’єднує Дніпропетровщину з Кіровоградською та Запорізькою областями - фото 1

15 років без ремонту. Автошлях від Кривого Рогу до Апостолового нині з новим покриттям. Місцеві кажуть: під час дощів дорогу розмивало. І у глибоких калюжах нерідко застрявали колеса машин. Скільки витратили на оновлення траси та де ще чекати ремонту?

На в’їзді до Апостолового — черга з автівок. Вони стоять на реверсі та чекають дозволу проїхати. Зараз на трасі кипить робота: укладають новий асфальт.

За оновлення автошляху взялися 2 місяці тому. Роблять першу ділянку у 15 кілометрів. Частина вже свіжоасфальтована. Утім подекуди робота ще кипить.

Оновлює дорогу турецька компанія. Про сам процес розповідає директор підрядної організації. Каже: техніка працюватиме до холодів. Продовжать роботи вже навесні.

«Понад 4,5 кілометри — вже з асфальтом. На початку робіт ми зняли старе асфальтне покриття. Далі був шар піску та щебеню. Зараз ми укладаємо нижній шар самого асфальтобетону — 12 сантиметрів. За два тижні зробимо всі 15 кілометрів», — повідомляє директор підрядної організації Фатих Кьоксал.

Загалом ця траса з’єднує Дніпропетровщину з Кіровоградською та Запорізькою областями з обох боків. Її протяжність — 169 кілометрів. Повністю її закінчать у 2022 році.

«Минулого року ми ввели в експлуатацію 24 кілометри. Ця ділянка від міста Кривий Ріг до кордону з Кіровоградською областю. І цього року ми першу ділянку, перші 15 кілометрів, розпочали капітальний ремонт. Ця ділянка від Апостлового до міста Кривий Ріг. Всього у нас тут буде 8 ділянок, на яких буде ремонт. Будуть працювати 3 підрядні організації», — говорить начальник Служби автомобільних доріг в області Олександр Коломійцев.

На ремонт перших 15 кілометрів автошляху виділили майже 300 мільйонів гривень. Загалом цього року привели до ладу понад 387 кілометрів доріг області.

Раніше ми писали про те, що у Дніпрі на бульварі Слави облаштували зупинки громадського транспорту.

Реклама

 

 

 

 

Реклама