Ремонт на Янтарній подовжується: причини

Ремонт на Янтарній подовжується: причини - фото 1

У Дніпрі триває ремонт на вулиці Янтарній. Заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко розповів чому довелося продовжити термін виконання робіт.

На вулиці Янтарній триває ремонт комунікацій. Михайло Лисенко повідомив, що роботи довелося подовжити, тому що трапилася аварія колектора зливової каналізації та напірного колектора, через який іде питна вода. Роботи планують закінчити через 10-12 днів, десь 22-24 жовтня.

«Руйнування було викликано, у першу чергу, перевантаженням транспортних засобів. За останні кілька років усі, хто тут живе, могли спостерігати видимі просадки ґрунту. Періодично це все асфальтували. Цього року ми детально обстежили всі колодязі, було виявлено пошкодження однієї з камер. Зараз ми замінюємо дві нитки самопливного (дощового) колектору. Аварія по лінії «Дніпроводоканалу» вже усунена», — повідомив Михайло Лисенко.

Також чиновник нагадав, що за рекомендацією Національної поліції рух вулицею Янтарною перекрито до 26 жовтня.

Вигляд вулиці зараз - фото 193794

Вигляд вулиці зараз
Фото: Дніпровська міська рада

 

Ремонтні роботи на Янтарній - фото 193793

Ремонтні роботи на Янтарній
Фото: Дніпровська міська рада

Нагадуємо, ми повідомляли про те, що на Янтарній подовжують зміни в русі транспорту. Департамент транспорту ДМР повідомляє, що у зв'язку з подовженням строку ремонтних робіт на вул. Янтарна до 26 жовтня автобусні маршрути продовжують рухатися за тимчасовою схемою.

Також ми писали про те, що У Підгородному і Новомосковську надзвичайна ситуація через відсутність опалення. У понеділок, 11 жовтня, комісія ТЕБ і НС Підгородненської міської ради оголосила надзвичайну ситуацію місцевого рівня, а у Новомосковську в навчальних закладах введуть додаткові канікули.

Крім того, ми повідомляли про те, що 12 жовтня у Дніпрі на деяких вулицях сталося екстрене відключення води.

Реклама

Реклама