Ремонт на трамвайних коліях у Дніпрі: що буде з транспортом?

Ремонт на трамвайних коліях у Дніпрі: що буде з транспортом? - фото 1

23 листопада будуть внесені зміни у роботу одного з трамвайних маршрутів.

23 листопада трамваї маршруту № 5 закінчать свою роботу раніше. Про це повідомляють у пресслужбі КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР.

Такі зміни пов'язані з виконанням ремонтних робіт на трамвайній колії на вулиці Святослава Хороброго на ділянці від вулиці Січових Стрільців до Виконкомівської.

Останні відправлення трамваїв з кінцевих зупинок за маршрутом будуть відбуватися за таким графіком:

– від ж/м "Західний" 22:12;

– від Транспортного університету 22:27.

«Будь ласка, враховуйте зазначені зміни при плануванні своїх поїздок. Адміністрація приносить вибачення за тимчасові незручності. Ми працюємо задля безпеки, надійності і підвищення якості перевезень», — йдеться у повідомленні від комунального підприємства.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Україні переглянуть правила проїзду у міському транспорті в "червоних" зонах. До МОЗ звернулися мери деяких міст. Вони просять переглянути саме правила проїзду в міському транспорті, щоб не були лише сидячі місця, а дозволити пускати більше пасажирів, які будуть стояти.

Також ми повідомляли, що на Дніпропетровщині відбуваються перевірки з дотримання карантинних обмежень у транспорті. Починаючи з 21 жовтня поліцейські, зробили 91 165 перевірок пасажирських перевезень міжобласного значення. Проводився контроль на наявність у водіїв, пасажирів та екіпажів авіатранспорту документів про вакцинацію: відповідного сертифіката чи негативного результату тестування методом ПЛР.

Реклама

Валерія Шостак
Валерія Шостак Редактор сайту 34.ua. Пишу про цікаві події у місті, області, Україні та світі. У фокусі — кримінал, культура та технології.
Джерело: КП “Дніпровський електротранспорт” ДМР

Реклама