Ремонт доріг у Дніпрі: що кажуть таксисти?

23 лютого, 15:32
Ремонт доріг у Дніпрі: що кажуть таксисти? - фото 1

Під час ремонту доріг у місті орієнтуються на думки таксистів, оскільки вони багато їздять і бачать ситуацію.

Таксисти Дніпра розповіли, які дороги найрозбитішіі. Зокрема зазначають, що найгірший стан асфальту – в районі проспекту І. Мазепи.

Водії називають і інші проблемні місця: зокрема на вулиці Воронезькій утворилася велика яма; біля ринку "Курчатовський" ділянки, нещодавно викладені плиткою, вже розбиті; неподалік ж/д вокзалу є багато місць, де неможливо проїхати. Не ремонтуються дороги у дворах.

Минулого року, – зауважують водії, – дороги почали робити. Хороші дороги – на житловому масиві "Перемога", на пр. Слобожанському, більш-менш непогані – на пр. Богдана Хмельницького.

Також таксисти кажуть про те, що на їхніх очах новий асфальт кладуть у дощ і сніг, і побоюються, що з приходом весни такі дороги зіпсуються.

Як прокоментував заступник міського голови Дніпра Михайло Лисенко, від містян скарги про ями надходять зокрема взимку. І щоб не чекати весни, а залатати вибоїну зараз, придбані спеціальні сушильні установки.

«Вони нагрівають асфальт, висушують, видаляють звідти повністю всю вологу. І після цього в це місце кладуть асфальт», – зазначив Михайло Лисенко.

Він також навів у приклад Німеччину, Францію, де будівництво автобанів не припиняють під час дощу.

«Технології зробили крок уперед... Використовується спеціальна гидрофобная емульсія, це спеціальні присадки», – повідомив заступник міського голови.

За його словами, класти асфальт у калюжу – не можна, але якщо підготовлена щебенева основа, вона оброблена емульсією, то під час дощу і невеликого снігу, при температурі до -2-х, асфальт укладати можна.

Поділитися: