Рекордна сесія і масове звільнення: підсумки позачергового засідання міськради Дніпра

Фото: пресслужба Дніпровської міськради - фото 1
Фото: пресслужба Дніпровської міськради

За чотири хвилини депутати, на чолі з Борисом Філатовим, звільнили 655 осіб.

У Дніпрі 10 лютого відбулася позачергова сесія міської ради. На засіданні можновладці внесли зміни до бюджету, до програм економічного і соціального розвитку міста, а також оптимізували структуру мерії.

Так, на позачерговій сесії депутати міськради, на чолі з мером Борисом Філатовим, встановили рекорд — важливі для міста питання вони розглянули за чотири хвилини. Основним пунктом, заради якого зібралися можновладці, стала оптимізація структури міської ради. На засіданні проголосували за скорочення кількості чиновників та працівників міського господарства на 655 осіб. Тепер у мерії їх 2141.

Реклама

Під скорочення в основному потрапили працівники райадміністрацій: у Новокодацькому районі звільнили 36 осіб, у Соборному районі — 35, у Шевченківському районі — 33, а також в Амур-Нижньодніпровському районі — 31.

За словами градоначальника, скорочення штату дозволить заощадити мільйони гривень, які планується направити на розвиток міської інфраструктури.

«Із кожного конкретного випадку територіальній громаді будуть дані всі вичерпні пояснення. Звільненим людям, за можливостю, будуть представлені альтернативи працевлаштування і дотримані їхні трудові та соціальні права», — написав на своїй сторінці в соцмережі Борис Філатов.
Рекордна сесія і масове звільнення: підсумки позачергового засідання міськради Дніпра - фото 155721

Фото: пресслужба Дніпровської міськради

Крім того, на сесії реорганізували адміністрації Індустріального і Самарського, а також Центрального і Чечелівського районів. Їх об'єднали в Лівобережну та Центральну адміністрації.

«Ми пішли цим шляхом, щоб скоротити кількість чиновників райвиконкомів», — пояснив мер Дніпра Борис Філатов.

Крім цього, на сесії затвердили нових заступників міського голови. З поміж інших, допомагати Борису Філатову буде Денис Колесников — він відповідає за виконавчі органи правоохоронної діяльності, Ксенія Сушко — відповідальна з питань діяльності виконавчих органів, а також Костянтин Цепенніков — відповідає за діяльність виконавчих органів, що стосуються цифрової трансформації.

Раніше ми писали, що у Дніпрі залишиться чотири дорослих і одна дитяча лікарні, які будуть називатися "медичні бази".

Максим Журавель
Максим Журавель журналіст, редактор

Реклама