Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС погодила чергове пом’якшення карантину

Регіональна комісія з питань ТЕБ і НС погодила чергове пом’якшення карантину - фото 1

Третій етап послаблення протиепідемічних заходів розпочався сьогодні.

Заклади громадського харчування отримали можливість приймати відвідувачів у приміщеннях, які їм належать або орендуються (за умови дотримання протиепідемічних заходів). Заклади культури теж тепер можуть приймати відвідувачів, але остаточне рішення будуть ухвалювати їх власники. Дозволено працювати закладам, що надають послуги з розміщення (крім дитячих таборів).

Запускається залізничний транспорт у приміському та міжміському сполученнях, у межах кількості місць для сидіння. Дозволили прийняття та відправлення з регіону повітряних суден, а також проведення релігійних заходів (за умови здійснення організаторами контролю дотримання протиепідемічних заходів).

Нагадаємо, раніше у Кривому Розі від COVID-19 одужали двоє людей. Загальна кількість видужалих від коронавірусу в місті досягла 188 осіб.

А ще за добу в Україні кількість хворих COVID-19 збільшилася на 553 особи. Від початку пандемії діагностовано вже 25 964 випадки зараження.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.