"Разом ми створимо місто мрії", — Загід Краснов

14.09.2020, 20:50
"Разом ми створимо місто мрії", — Загід Краснов - фото 1

Драйвово, яскраво, динамічно і позитивно! День народження Дніпра традиційно відзначають і на Лівобережжі. Набережна житломасиву Ломівський — постійне місце свякування. А масштабні заходи для жителів міста, як завжди, організовує "Громадська сила".

Численні розважальні майданчики — концерт, аніматори, катання верхи, бої фарбами, ростові ляльки. Із частування — польова кухня та солодощі.

«Дітям більше подобаються конячки, солодка вата, шарики. Ну, а нам добрий настрій», — зазначає жителька Дніпра Наталя.

Жителі Ломівського кажуть: такі свята для них — уже багаторічна традиція. І щоразу організатори дивують новими розвагами.

«Дуже задоволені. Дуже подобається. Сама постановка, сама організація», — говорить жителька Дніпра Валентина.
«Це п'яте свято Дня міста ми проводимо поспіль. Раніше ми завжди розігрували на наших святах путівки закордон, але зараз розігруємо телевізори», — розповідає депутат міської ради, фракція "Громадська сила", Станіслав Кушнір.

Любителям екстриму — запальне дріфт-шоу. Адреналін зашкалює, — кажуть місцеві!

Кульмінація — очікуваний фейєрверк і лазерне шоу!

Наша сила — у єднанні, впевнений Загід Краснов. Разом дніпряни здатні створити місто своїх мрій! — каже політик.

«Ми повинні розуміти, що у нас місто одне на всіх, і ми всі повинні об'єднатися, як одне ціле, і зробити наше місто таким, щоб життя в ньому було ще краще і ще красивіше. Коли ми всі разом, немає нічого, що нам не під силу. Ми це повинні пам'ятати, і об'єднатися навколо міста, навколо любові до свого міста. І працювати на місто. І у нас буде, насправді, найкласніше місто, напевно, якому заздрили б у Європі», — говорить лідер "Громадської сили" Загід Краснов.

Ще один подарунок юним спортсменам Дніпра: "Громадська сила" відроджує у місті добру традицію дворових змагань. Цього разу — турнір із футболу. 34 команди, різні вікові групи. Переможцям — грошові премії, пам'ятні кубки та винагороди.

Завжди підтримуємо молодь та особливу увагу приділяємо здоровому способу життя для молодого покоління, — зауважує Загід Краснов.

«Ми, коли говоримо про молодь, дуже важливо, щоб молоде покоління зростало здоровим. Спорт дає все — і здоров'я, і ​​азарт, і спілкування серед однолітків. Ми тому традиційно проводимо у місті турніри з різних спортнапрямі. Якщо ми хочемо завтра побудувати процвітаючу країну, сьогодні потрібно вкладати все в нашу молодь», — зазначив Загід Краснов.

Творення та об'єднання, інвестиції у розвиток рідного міста та всебічна підтримка його жителів — так "Громадська сила" працює вже понад 13 років.

Поділитися: