Рада підтримала стимули для індустріальних парків, — Дмитро Кисилевський

Дмитро Кисилевський. ФОТО: Facebook - фото 1
Дмитро Кисилевський. ФОТО: Facebook

Дмитро Кисилевський повідомив, що Верховна Рада підтримала у першому читанні стимули для індустріальних парків, які відкривають нові можливості для Дніпра.

Рада підтримала у першому читанні стимули для індустріальних парків, які відкривають нові можливості для Дніпра — Дмитро Кисилевський
Верховна Рада ухвалила в першому читанні законопроекти No5688 і No5689 про стимули для індустріальних парків. Законопроект, зокрема, передбачає наступні пільги для учасників індустріальних парків:
• Звільнення від сплати мита та ПДВ при імпорті обладнання;
• Звільнення від податку на прибуток на 10 років;
• Право органів місцевого самоврядування надавати пільги по місцевим податкам.
Один із ініціаторів податкових стимулів для індустріальних парків, народний депутат Дмитро Кисилевський повідомив, що ці законопроекти важливі також і для міста Дніпра.

На території колишнього мартенівського цеху НТЗ на лівому березі міста зареєстрований індустріальний парк площею 60 га, але без податкових стимулів його повноцінний запуск неможливий. Новий закон такі стимули надає. У перспективі цей індустріальний парк може створити до 3 тисяч робочих місць для мешканців Дніпра”, — наголосив Дмитро Кисилевський.

Раніше за ініціативою Кисилевського в держбюджеті на 2022 рік було передбачено 400 млн грн розвиток інфраструктури індустріальних парків.

«Спільно з мерією Дніпра працюємо над тим, щоб принаймні частина цього фінансування надійшла в Дніпро», — зазначив нардеп.

Реклама

 

Реклама