Проїзд за спецквитками: у Дніпрі розповіли, як оформити "проїзний"

25 березня, 15:09
Проїзд за спецквитками: у Дніпрі розповіли, як оформити "проїзний" - фото 1

Купити спеціальний квиток не можна. За це загрожує значний штраф.

У Дніпрі з 26 березня громадський транспорт буде працювати з обмеженням. Так, пересуватися в ньому зможуть лише медики, поліцейські, комунальники, працівники аптек і продуктових магазинів. При цьому всім їм необхідно мати квиток співробітника критичної інфраструктури.

У мерії уточнюють: щоб отримати "проїзний", необхідно написати заяву з описом діяльності компанії на ім'я голави міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки Лисенка М. А.

У документі також необхідно вказати посаду співробітників і відправити його на електронну пошту: [email protected]

«Після обробки вашої заяви, за вказаними в заяві контактам, з вами зв'яжуться і повідомлять, коли і де можна забрати спеціальний квиток. Видається він строго відповідно до поданих заявок. Вони іменні, мають нумерацію і видаються за номерами на підприємства. Проїзд пасажири, які мають квиток, не оплачують», — повідомив завідувач сектором контролю та моніторингу договірних зобов'язань департаменту транспорту і транспортної інфраструктури Дніпровської міськради Іван Васючков.


Він також підкреслив, що придбати спеціальні квитки неможливо. Вони мають певні розміри, колір і засоби захисту від підробок. До того ж, за пересування в транспорті з фейковим "проїзним", можна отримати штраф від 17 до 34 тисяч гривень.

Нагадаємо, раніше ми писали, що в Дніпрі правоохоронці затримали місцевого жителя, який поширював фейки про коронавірус.

Максим Журавель

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: