Проєкт будівництва аеропорту Дніпра оцінюють на екологічну безпеку

04 травня, 14:00
Проєкт будівництва аеропорту Дніпра оцінюють на екологічну безпеку - фото 1

Після публікації про заплановане будівництво на сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля України розпочалися публічні обговорення.

Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністації Олександр Бондаренко.

«Підготовка документації будівництва сучасного аеропорту вже у розпалі. Один із найважливіших етапів — оцінка впливу майбутнього будівництва на довкілля. Наразі проходять громадські обговорення. Маємо врахувати всі пропозиції та зауваження, аби не завдати шкоди природі», — зазначив керівник області.


Під час проєктування будівництва злітно-посадкової смуги необхідно врахувати майбутній вплив на повітря, ґрунт і воду. Наприклад, допустимі межі показників концентрації забруднюючих речовин та рівнів шумового навантаження. Слід узяти до уваги і вплив на птахів. Після обговорень буде підготовлений звіт з оцінкою впливу будівництва аеропорту на довкілля. Після цього документ опублікують на сайті Міністерства енергетики та захисту довкілля. Далі відомство проведе громадські слухання і зробить свій висновок. Тоді нарешті один із найголовніших етапів підготовки до будівництва буде позаду, — підкреслив О. Бондаренко.

Нагадаємо, раніше у Дніпрі знову відклали будівництво аеропорту. Пов'язано це було з тим, що через поширення COVID-19 в Україні уряд переглянув деякі витрати. Але потім виявилося, що це все ж не так. Будівництво буде, але з дозованим асигнуванням грошей.

Також з'явився план будівництва нового аеропорту Дніпра. У документі визначені місця зручного розміщення об'єктів повітряних воріт.

А ще в області завершили підготовку детального плану території нового аеропорту. В результаті чого, у Дніпровській РДА підписали розпорядження про затвердження містобудівної документації.

Олександр Воловоденко

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Джерело: Дніпропетровська ОДА
Поділитися: