Провідні спортсмени і тренери Дніпропетровщини отримали щорічну обласну стипендію

24.12.2020, 11:22
Провідні спортсмени і тренери Дніпропетровщини отримали щорічну обласну стипендію - фото 1

Дніпропетровська ОДА заохотила 16 провідних спортсмени і стільки ж тренерів щорічною стипендією. Винагорода – за підсумками 2020 року.

На одноразові грошові виплати з обласного бюджету витратили понад 900 тис. грн. Про це повідомив начальник управління молоді і спорту облдержадміністрації Олександр Пшеничников.

«Традиційно підбили підсумки спортивного року, що минає. За високі здобутки фінансово заохотили олімпійців, представників неолімпійських видів спорту та тренерів. Загалом премію отримали 32 людини. Кожен на особистий рахунок — від 10 до 55 тис. грн. Пишаємося нагородами, які здобувають представники нашого регіону на змаганнях, особливо міжнародних. Обласна стипендія — це вдячність за високі здобутки та додатковий стимул іти до нових перемог», — Олександр Пшеничников.

Серед кращих спортсменів: стрибунка Ярослава Магучіх, спринтерка Анна Рижикова та метальник молота Михайло Кохан. Вони вже мають ліцензії на участь в Олімпійських іграх 2021 року в Токіо.

У списку стипендіатів також Ілона Прокопевнюк – бронзова призерка індивідуального Кубка світу з вільної боротьби, володар "бронзи" Кубка світу з фехтування Богдан Нікішин, "срібний медаліст" Чемпіонату Європи з дзюдо Олег Вередиба.

Одноразові грошові виплати отримали і 12 кращих представників неолімпійських видів спорту: самбо, бодібілдингу, спортивного орієнтування, гирьового спорту, шашок, риболовного спорту.

Поділитися: