Промислові компанії області зібрали вже 4,1 мільйони гривень

30 березня, 20:59
Промислові компанії області зібрали вже 4,1 мільйони гривень - фото 1

Для підготовки до спалаху коронавірусу.

30 компаній відгукнулися на заклик об'єднати зусилля, щоб протистояти COVID-19.
2,6 мільйони гривень компанії безпосередньо перерахували до фонду, створеного з ініціативи ДніпроОДА і компанії "Інтерпайп". Серед тих, хто направив фінансову допомогу — ДП "Мессер Україна", Vallourec Niko Tube, "Укрвагонресур", "Укртробоізол", "Міртен", "Енерготехмаш", "Адіум" та інші.
Наприклад, Vallourec Niko Tube перерахував до благодійний фонд 50 тисяч євро. Це — спільне підприємство французької компанії "Vallourec" і української "Інтерпайп".

«Франція — одна з європейських країн, яка вже зустрілася з епідемією. У Франції з кожним днем фіксуються нові випадки захворювань COVID-19, з них чимало пацієнтів — у критичному стані. Причому уряд прогнозує зростання захворюваності і планує збільшити число ліжок у реанімаційних відділеннях. Те, що ми можемо зробити зараз у нас в Україні — це максимально швидко мобілізуватися», — сказав директор з виробництва "Vallourec Niko Tube" Євген Дмитренко.


Частина отриманих коштів уже розподілена на придбання того, що визначив Штаб. Сюди відноситься закупівля засобів захисту для медиків (костюми біозахисту, ізоляційні халати, окуляри, рукавички і т. д.), 12-канальних кардіографів, бактерицидних опромінювачів і бактерицидних медичних рециркуляторів, компресорних інгаляторів, безконтактних термометрів, систем для переливання розчину ПР, катетерів різних типів і інших матеріалів. Ще на півтора мільйони закупить необхідне обладнання компанія "Centravis".

Компанії Дніпра і області можуть надати фінансову допомогу Дніпропетровському обласному штабу протидії коронавірусу. Також вони можуть закупити обладнання і матеріали самі, попередньо погодивши пріоритетні позиції закупівлі.

Благодійний фонд "Відродження регіону":
АТ "БАНК КРЕДИТ ДНІПРО"
МФО 305749
01033, Україна, місто Київ, вулиця Жилянська, 32.
ІПН 336686004022, свідоцтво № 40377401.
UA473057490000002600030437201

Контакти:
https://zadnipro.dp.ua/
https://www.facebook.com/za.dnipro/
[email protected]
Наталя, +380675678013

Нагадаємо, раніше компанія "Інтерпайп" взяла на себе ініціативу щодо координації зусиль представників бізнесу і влади. І заявила, що профінансує 35 мільйонів гривень від загальної потреби регіону у 280 мільйонів. Потім додала ще десять.

Хочете отримувати оперативні та важливі новини? Підписуйтеся на наші канали в Telegram і Youtube, сторінки в Instagram, Facebook і Twitter. А також приєднуйтеся до нашої групи на Facebook: там ви маєте можливість публікувати власні новини.

Поділитися: